19.12.2019, Kinoklubi, Filmimaailm

"Star Wars: Skywalkeri tõus" toob Sulle üllatusi ja kingitusi

Niivõrd suure filmi auks toome esilinastuseks kohale Jedid ja valgusmõõgad.

Filmi info

18. detsembrist on kõik Star Warsi fännid oodatud legendaarse filmisarja viimast linateost vaatama just Coca-Cola Plazasse, kus neid ootab Jedi ja valgusmõõkade näitus, temaatilised fotoseinad ja rohke filminänn.

Kuna „Star Wars: Skywalkeri tõus“ on niivõrd eriline ja oodatud teos, siis oleme seekord suurematele fännidele ja ka teistele kinokülastajatele filmielamuse eriti põnevaks muutnud. Alates kolmapäevast, 18. detsembrist kuni nädala lõpuni saab Coca-Cola Plazas uudistada erilist Jedi ning valgusmõõkade näitust, kus muuhulgas saab valgusmõõkade ja temaatiliste taustadega teha lõbusaid pilte.

Lisaks jagame filmi avanädalal eksklusiivseid fotoraamatuid, millest leiab terve Star Warsi filmide ajaloo. Kokku läheb jagamisele 2000 raamatut. Elamuste jagamiseks on oma õla alla pannud ka Coca-Cola, sest iga Coca-Cola Zero ostja saab endaga kaasa ühe Star Warsi tegelasega postri.

Maailma suurima filmisaaga 9. peatükk „Star Wars: Skywalkeri tõus“ Kino Eksklusiiv ürituse linastus koos auhinnaloosi ja juurde käivate juttudega on kolmapäeval. 18. detsembril kell 19.00 Coca-Cola Plazas ning samal ajal linastub teos ka Viljandi Centrum ja Tartu Ekraan kinos.
Kauaoodatud kosmoseseiklus on üheksas peatükk saagast, mis algas enam kui nelja aastakümne eest ning mis praeguse filmiga ka lõpule jõuab. Filmi peategelane Rey (Daisy Ridley) teekond jätkub ning varem või hiljem tuleb tal seista vastamisi nii Kylo Reni (Adam Driver) kui ka ühe veelgi vägevama vastasega.

Treiler