18.12.2019, Kinoklubi, Filmimaailm

"Jänespüks Jojo" eellinastused alustavad 20. detsembrist

Aasta naljakaima komöödia toob teieni "Thor: Ragnaröki" lavastaja Taika Waititi!

Filmi info

Lavastaja ja stsenaristi Taika Waititi värskeim film "Jänespüks Jojo" (Jojo Rabbit) jõuab kinno küll alles 3. jaanuarist, kuid valitud eellinastused alustavad juba 20. detsembrist Sinu kinodes Coca-Cola Plaza, Ekraan ja Centrum. 

Piletid leiad SIIT!

Film võitis tänavusel Toronto filmifestivalil väga hinnatud publikupreemia, suudab säilitada imetlusväärse tasakaalu Waititile omase huumorimeele ning filmis leiduvate tõsisemate ja ka kainestavamate stseenide vahel. Teise ilmasõja puhkemisest on möödas juba 80 aastat, aga „Jojo“ lugu on vaat et relevantsem kui eales varem.

10-aastane Jojo (Roman Griffin Davis) unistab saada kõigi aegade parimaks noorhitlerlaseks, kuid kõik ei lähe nii, nagu ta lootis. Rasketel hetkedel leiab ta aga alati tuge oma kujuteldavalt sõbralt, kelleks pole ei keegi muu kui Hitler (Taika Waititi) isiklikult...

Poisi - ja mõistagi ka tema koloriitse kujuteldava semu - maailm pöördub aga pahupidi hetkel, kui ta ühel pealtnäha kenal päeval avastab koletu tõsiasja, et tema ema (Scarlett Johansson) varjab nende korteris noort juudi soost tütarlast (Thomasin McKenzie). Olukorras, kus tema ainsaks usaldusisikuks ja nõuandjaks on idioodist füürer, kes kõigele lisaks on ka imaginaarne, peab Jojo seisma silmitsi oma seni suhteliselt pimeda fanatismiga.

Treiler