2.12.2019, Kinoklubi, Filmimaailm

"Jumanji: järgmine tase" jagab Sulle ägedaid kingitusi!

5. detsembrist alustava uhiuue "Jumanji" filmiga saavad kõik fännid endale ka filmiteemalise meene, mis pakub nalja ja põnevust ka pärast filmi.

Filmi info

Aeg taas Jumanjit mängida! Kõigile „Jumanji: järgmine tase“ Coca-Cola Plaza ning kinode Ekraani ja Centrumi esilinastuste ja avanädalavahetuse seansside (05.12-08.12) külastajatele kingime ägedad karakterikaardid, kus on esindatud kõik Sinu lemmiktegelased. NB! Kaarte on piiratud koguses!

Piletid esilinastustele leiad SIIT!

Dwayne Johnson, Kevin Hart, Jack Black ja Karen Gillan on valmis uueks Jumanji seikluseks, kuid seekord on müstiline mäng ohtuderikkam ja ootamatum kui kunagi varem. Alles see oli kui koolinoored jäeti pärast tunde ja sattusid vana mängu uudistades hämmastavasse videomängu, kus nad pidid rinda pistma kõikvõimalike ohtudega. 

Nüüd on aastad möödunud ja ka seegi kord tuleb neil pea ees Jumanjisse sukelduda, sest üks nende seast on salapäraselt kaduma läinud. Filmis “Jumanji: järgmine tase” on jõuk tagasi, kuid mäng on muutunud. Päästmaks üht endi seast, naasevad nad Jumanjisse, kus selgub, et kõik on teisiti. Maailma ohtlikemas mängus ootavad mängijaid ees tundmatud ja avastamata paigad, viljatutest kõrbetest lumiste mägedeni. Lisaks teevad filmid kaasa ka Awkwafina, Danny Devito, Alex Wolff, Danny Glover, Colin Hanks ja Nick Jonas.

Treiler