24.11.2019, Kinoklubi, Filmimaailm

"Star Wars: Skywalkeri tõus" piletid on nüüd müügil!

Skywalkerite saaga viimane peatükk alustab 18. detsembril.

Filmi info

Maailma suurima filmisaaga 9. peatükk "Star Wars: Skywalkeri tõus" on detsembri Kuufilm! Eri-ja esilinastused ning valitud avanädalavahetuse seansid on nüüd müügil! Linastused algavad 18. detsembrist Sinu kinodes Coca-Cola Plaza, Ekraan ja Centrum.

Haara piletid kohe, et saada kõige paremad kohad. Piletid leiad SIIT!

Keegi pole kunagi päriselt kadunud...

Rey (Daisy Ridley) teekond jätkub ning varem või hiljem tuleb tal seista vastamisi nii Kylo Reni (Adam Driver) kui ka ühe veelgi vägevama vastasega.

Kauaoodatud kosmoseseiklus "Star Wars: Skywalkeri tõus" on üheksas peatükk saagast, mis algas enam kui nelja aastakümne eest ning mis praeguse filmiga ka lõpule jõuab. Enne seda aga jõuavad sündida uued legendid ning maha tuleb pidada veel viimane lahing vabaduse nimel.

Saaga küll lõpeb, kuid lugu ise elab igavesti...

Lavastajaks JJ Abrams ("Star Trek"), kes äratas kauge galaktika uuele elule 2015. aastal, mil jõuds linale "Star Wars: Jõud tärkab". Osades Daisy Ridley ("Mõrv Idaekspressis"), Adam Driver ("Marriage Story"), John Boyega ("Attack the Block"), Oscar Isaac ("Ex Machina"), Oscari-võitja Lupita Nyong’o ("Must Panter"), Keri Russell ("Ameeriklased"), Domhnall Gleeson ("About Time"), Anthony Daniels ("Star Wars"), Joonas Suotamo ("Solo: Tähesõdade lugu"), Kelly Marie Tran ("XOXO"), Naomi Ackie, Richard E. Grant ("Logan"), Ian McDiarmid, Billy Dee Williams ("Empire Strikes Back"), Mark Hamill ja Carrie Fisher.

Treiler