19.11.2019, Kinoklubi, Filmimaailm

Stiilse krimimüsteeriumi "Nugade peal" eellinastused 22. novembril

„Star Wars: The Last Jedi“ lavastaja kutsub teid oma ülistiilse krimka varajastele eellinastustele.

Filmi info

Kauaoodatud staaridest kubiseva krimipõneviku „Nugade peal“ (Knives Out) valitud eellinastused toimuvad 22. novembril kinodes Coca-Cola Plaza, Ekraan ja Centrum.

Piletid leiad SIIT!

See on Sinu võimalus näha aasta parimaks filmiks nimetud hittfilmi kõige esimesena! Kui sulle meeldivad humoorikad, kavalad ja värvikad legendaarse Agatha Christie stiilis müsteeriumid nagu „Mõrv Idaekspressis“ (Murder on the Orient Express) ja „The Usual Suspects“, siis „Nugade peal“ on täpselt Sinu film. 

Tunnustatud stsenarist ja lavastaja Rian Johnson (“Brick”, "Looper", “Star Wars: The Last Jedi”) avaldabki austust krimiromaanide kuningannale Agatha Christiele oma uue ülipõneva ja naljaka põnevikuga, mis on lõbus tänapäevane mõrvamüsteerium, kus igaüks on kahtlusalune.

Kui populaarne krimikirjanik Harlan Thrombey (Christopher Plummer) leitakse pärast ta 85. sünnipäeva oma kodust surnuna, kutsutakse juhtunut uurima uudishimulik ja võluv detektiiv Benoit Blanc (Daniel Craig). Blanc puutub Harlani enneaegse surma tagamaid selgitades kokku Harlani ebatavalise perekonnaga ja pühendunud alluvatega ning peab valede ja pettuste võrgu lahti harutama. Filmis mängivad Chris Evans, Ana de Armas, Jamie Lee Curtis, Toni Collette, Don Johnson, Michael Shannon, LaKeith Stanfield, Katherine Langford ja Jaeden Martel. 

“Nugade peal” on nutikas ja stiilne mõrvamüsteerium, kus tõde selgub alles päris lõpus.

Eellinastused Sinu kinodes Coca-Cola Plaza, Ekraan ja Centrum 22. novembril ning esilinastused alustavad 27. novembrist.

Treiler