26.09.2019, Kinoklubi, Filmimaailm

"Kaksikmees" - 5 fakti 3D+ kohta

Will Smithi unikaalse actionfilmi esilinastused alustavad 8. oktoobril eksklusiivses kõrge kaadrisagedusega 3D+ formaadis.

Filmi info

Visionäärist režissöör Ang Lee uusim linateos "Kaksikmees" on efektsest actionist ja trikkidest tulvil põnevik Will Smithi kaksikrolliga, mis üles võetud uusima kinotehnika HFR 3D ehk 3D+ formaadis.

High Frame Rate ehk kõrge kaadrisagedusega film võimaldab edasi anda ülmalt realistlikku pilti ja seda eriti kiirelt liikuvates situatsioonides luues mulje nagu rulluksid sündmused lahti vaataja silme ees reaalsuses. Võimas 3D+ on kogetav vaid valitud kinosaalides. Film on kavades ka tavapärase kaadrisagedusega 2D formaadis.

"Kaksikmees" eksklusiivseid 3D+ linastusi saad nautida Coca-Cola Plaza iSENSE saalis ja Viljandi kino Centrumis. Piletid leiad SIIT!

Viis fakti 3D+ kohta:

1. 3D+ on uue generatsiooni digitaalne formaat kaadrisagedusega 60 pilti sekundis, mis on enam kui kahekordne tavapärane filmi kaadrisagedus. 3D+ annab publikule võimendatud ja täielikult ümbritseva 3D-kogemuse.
 
2. Kuvades 60 3D pilti igas sekundis, mis jooksevad 120 ülikirgast kaadrit sekundis välja andvalt masterilt, toob 3D+ pildi inimsilma nägemisväljale lähemale kui kunagi varem, asetades vaataja otse tegevuse keskmesse.
 
3. Suurem pildisagedus tähendab rohkem sügavust, mis võimaldab vaatajal kogeda igat kaadrit märksa rikkalikumana.
 
4. See pildiedastuse ja actioni võimendatud kombinatsioon toob filmitegijate emotsionaalse teekonna ja visuaalse vaatemängu vaatajateni täpselt sellisena, nagu nad seda ette kujutasid.
 
5. Visuaalse loojutustamise uus tase 3D+ annab publikule kõige kaasahaaravama filmielamuse, mida praegu võimalik kinodes nautida.
 
Treiler