20.09.2019, Kinoklubi, Filmimaailm

Dokumentaalfilmi "The Game Changers" erilinastus 30. septembril

Spordikampaania Tugev Taimsel Kütusel ja Forum Cinemas toovad üheks õhtuks kinoekraanile eksklusiivse dokumentaalfilmi.

Filmi info

30. septembril kell 19.00 toimub ainult kinos Coca-Cola Plaza ka erilinastus, kus peale filmi toimub spordikampaania Tugev Taimsel Kütusel eestvedamisel koos tippsportlastega paneel filmis käsitletud teemadest. Paneelis osalevad: Kusti Nõlvak (profivõrkpallur), Agris Reppo (jõutõstja), Janar Soo (endine profikorvpallur) ja Ailar Asson (kaitseväelane).

Lisaseansid toimuvad Coca-Cola Plazas ka kell 21.40 ja kino Ekraanis kell 18.15. 

Piletid leiad SIIT!

The Game Changers“ on dokumentaalfilm, mille produtsendid on James Cameron, Arnold Schwarzenegger ja Jackie Chan. Film dokumenteerib taimset päritolu toitumise plahvatuslikku levikut elukutselises spordis, kombineerides reaalaja murrangulise teaduse filmilike lugudega võitlusest ja võidukäigust. Linateoses astuvad üles maailma tugevaimad, kiireimad ja vastupidavaimad sportlased ning sellele on kaasprodutsendina õla alla pannud Vormel-1 maailmameister Lewis Hamilton, tipptennisist Novak Djokovic ja üheksakordne NBA tähtede tiimi liige Chris Paul.

„The Game Changers“, mille režissöör on Oscari-nominent Louie Psihoyose, jälgib James Wilksi, sõjaväe eriüksuse treeneri ja The Ultimate Fighter’i tiitli võitja lugu. Wilks reisib mööda maailma, et leida tõde liha, valkude ja tugevuse seoste kohta. Filmis tutvustatakse tippsportlasi, eriväelasi ja visionääridest teadlasi. Wilksi teekond paljastab vananenud müüte toidu kohta, mis ei mõjuta ainult üksikisiku sooritusvõimet, vaid kogu inimkonna tervist.

NB! Film linastub inglise keeles ilma subtiitriteta.