13.09.2019, Kinoklubi, Filmimaailm

Metallica ülivõimas kontsertfilm "Metallica & San Francisco Symphony: S&M2" Sinu kinos 9. oktoobril

Maailma kõige kuulsam metalband toob oma erakordse kontserdi Sinu kinodesse Coca-Cola Plaza, Ekraan ja Centrum.

Filmi info

9. oktoobril linastub Sinu kinodes Coca-Cola Plaza, Ekraan ja Centrum ülivõimas kontsertfilm „Metallica & San Francisco Symphony: S&M2“, mis on vändatud Metallica 20. juubeli tähistamiseks korraldatud kontsertide sarjast „S&M concerts“ ja koos San Francisco sümfooniaorkestriga salvestatud albumist. Tulge ja vaadake veel kord bändi koos orkestriga esinemas. 

Ühte osa sõust juhib legendaarne dirigent Michael Tilson Thomas, kes alustas enda viimast hooaega San Franciscos. 6. ja 8. septembril toimunud kontsertide videosalvestuses tuletatakse ka meelde linna siluetile lisatud moodsa keskuse Chase Center avamist.

See kinosündmus annab miljonitele Metallica fännidele maailmas võimaluse aja kulgu eirata ja nautida nüüdisaegse, suurel ekraanil ülekantava kontserdi formaadis sümfooniaversioone nii Metallica klassikasse kuuluvatest hittidest 1999. aastal välja lastud albumilt „S&M“ kui ka uutest lugudest.

Kontserfilm "Metallica & San Francisco Symphony: S&M2" 9. oktoobril Sinu kinodes Coca-Cola Plaza, Ekraan ja Centrum. Piletid leiad SIIT!

Treiler