25.07.2019, Kinoklubi, Filmimaailm

"Lelulugu 4" alustab Sinu kinos 26. juulist!

Kas oled valmis lelude uueks seikluseks? Reedest algavad kauboi Woody ja tema semude uhiuue animafilmi eellinastused.

Filmi info

Pixari stuudio animavõlurite lustakas seiklus "Lelulugu 4" alustab ametlikult 2. augustil, kuid filmi saab näha juba 26. juulist ning linastused jätkuvad 31. juulist. Piletid leiad SIIT!

Kauboi Woody on teadnud alati oma kohta selles maailmas ning et tema põhiliseks ülesandeks on hoolitseda oma lapse eest, olgu selleks siis Andy või uus omanik Bonnie. Kui Bonnie poolt käsitöötunnis loodud uus lelu Luhvik kuulutab, et ta on rämps ja mitte mänguasi, võtab Woody endale südameasjaks, et näidata uustulnukale, mida tähendab olla tõeline lelu. Ülesanne muutub veelgi keerulisemaks siis, kui Bonnie võtab kõik lelud kaasa perereisile, mille käigus Luhvik korduvalt põgeneda üritab.

Sellest kujuneb Woody jaoks ootamatuid pöördeid täis seiklusteahel, mis viib ta kokku ammu kadunuks peetud sõbra Bo Peepiga, kellest on omapäi veedetud aastate jooksul saanud karastunud ellujääja. Lisake Bo'le kohtavad Woody, Buzz ja teised tee olles värvikaid uusi tegelasi, kes pole just kõik sõbralikud.

Film on dubleeritud eesti ja vene keelde ning filmi saab näha ka inglise keeles. Tegelastele kinkisid oma hääled Andres Raag (Woody), Kaisa Selde (Bo), Mikk Jürjens (Luhvik), Janek Joost (Buzz), Indrek Ojari (Jänku), Priit Võigemast (Prääksu), Maiken Schmidt (Gabby Gabby) ja paljud teised.

Treiler