2.07.2019, Kinoklubi, Filmimaailm

Juuli Kuufilm on Disney seiklusfilm "Lõvikuningas"

Disney suur seiklusfilm alustab 19. juulil. Nüüd on Sinul võimalus leida endale parimad kohad kinosaalis.

Filmi info

Armastatud Disney 1994. aasta animaseikluse uus enneolematu nägemus alustab Sinu kinos 19. juulist. Reede ja avanädalavahetuse seansid on aga juba nüüd müügil! Piletid leiad SIITFilm linastub inglise, eesti ja vene keeles. 

"Lõvikuningas" on juuli Kuufilm ning nii Coca-Cola Plazas kui ka kino Centrumis saate osa Kuufilmi erilinastustest, kus loosime välja auhindu ja naudime filmi. 

Reedel, 19. juulil kell 19:30 oled oodatud juuli Kuufilmi "Lõvikuningas" erilinastusele Coca-Cola Plaza iSense saalis. Linastus toimub inglise keeles ja 3D-s. Piletid leiad SIIT!

Ajakava:

19.00 - Avame uksed ja naudime uusi ägedaid treilereid

19:30 - Filmi tutvustamine ja suur auhinnaloos

19:45 - Alustame filmiga "Lõvikuningas"

Viljandi kino Centrumi juuli Kuufilmi erilinastus toimub 19. juulil kell 19.10. Linastus toimub eesti keeles ja 3D-s. Piletid leiad SIIT!

Ajakava:

18.40 - Avame uksed ja naudime uusi ägedaid treilereid

19:10 - Filmi tutvustamine ja suur auhinnaloos

19:25 - Alustame filmiga "Lõvikuningas"

Disney suur seiklusfilm "Lõvikuningas" viib meid Aafrika savanni, kus näeb ilmavalgust tulevane kuningas nimega Simba. Lõvipoisi suurimaks eeskujuks on tema isa, kuningas Mufasa, kes hakkab talle maast madalast õppetunde jagama, et millalgi tulevikus oma valdused pojale edasi anda. Ent mitte kõik ei toeta noore troonipärija tulekut. 

Mufasa kibestunud vend Scar, kes lootis ise savanni valitsejaks saada, haub kurja salaplaani. Järgneb reetmine ja tragöödia, mille tulemuseks Simba pagendamine. Kodust kaugel leiab noor lõvi endale veidrikest uued sõbrad Timoni ja Pumba, kelle abiga peab ta välja mõtlema, kuidas võimalikult ruttu suureks sirguda, et võtta tagasi see, mis talle kuulub.

Suurejooneline muusikaline muinasjutt "Lõvikuningas" on mõeldud igas vanuses vaatajale. Film on dubleeriti eesti keelde stuudios Orbital Vox. Tegelastele andsid oma hääle Lucas Christopher Varema (Väike Simba), Valter Soosalu (Timon), Kalle Sepp (Pumba), Norman Salumäe (Simba), Mait Malmsten (Scar), Marko Matvere (Mufasa), Erki Laur (Zazu), Aurelia Raadik (Väike Nala), Andrus Vaarik (Rafiki), Terje Pennie (Sarabi), Priit Pius (Azizi), Jörgen Liik (Kamari), Evelin Võigemast (Shenzi) ja Liis Lemsalu (Nala). 

Lavastajatoolil istus Jon Favreau, kes kasutas "Lõvikuninga" tegemisel ära kõiki neid oskusi, mille omandas Disney stuudio kogupereseikluse "Džungliraamat" tegemise käigus.

Film linastub inglise, eesti ja vene keeles.

Treiler (eesti keeles)

 

Treiler (inglise keeles)