24.06.2019, Kinoklubi, Filmimaailm

XX Tantsupidu „Minu arm” otseülekanne 5. juulil Sinu kinos

20. tantsupeo "Minu arm" 3. etenduse toome otseülekandena kinoekraanidele Coca-Cola Plazas, Ekraanis ja Centrumis.

Filmi info

XX Tantsupeo "Minu arm" 3. etenduse otseülekanne toimub reedel, 5. juulil kell 18.00. Piletid leiad SIIT!

Tantsupeo ülekande vaatamine on Sulle tasuta. Ostes 3€ kinkekaardi tagad endale koha Eesti parima heliga kinosaalis. Kinkekaarti saad kasutada kuu aja jooksul snäki ja joogi ostmiseks või kinopileti lunastamiseks. Etenduse otseülekanne toimub kinodes Coca-Cola Plaza, Ekraan ja Centrum.

2019. aastal toimuv XX tantsupidu räägib meie maast tantsukeeles.

Kui suur rõõm ja au on armastada oma maad. Maad, mis meid toidab ja katab, tööd ja igapäevast leiba annab. Maad, mida on küntud ja väetatud, mis mõnes paigas on kivine, teisal soine, mis vahel nõuab vihma, siis jälle päikest. Maad, mis ootab külvi ja lõikust, mis kasvatab maasikaid, aga ka pikki rohukõrsi, millele lapsed saavad küpsed marjad ritta seada. Maad, kus me oleme sündinud, võidelnud, vaenlase eest varju otsinud, taas selja sirgeks ajanud, oma rada käinud.

Ma loodan väga, et 2019. aasta suur pidu lubab nii peolistel kui ka pealtvaatajatel tunda, et vabal maal oma rada käia on meie suur võimalus ja niisama suur vastutus. Vastutus nende ees, kes on käinud enne meid, aga veelgi enam nende ees, kes praegu oma esimesi samme astuvad.

Ma armastan siin kõike

ka oma jalajälgi

mille olen astunud lootuses

et see, mida hoian mina

hoiab ka mind

/S. Oll/

Vaike Rajaste

XX tantsupeo “Minu arm” pealavastaja