25.04.2019, Kinoklubi, Filmimaailm

Sir Elton Johni eluloofilmi "Rocketman" otseülekanne Londoni punaselt vaibalt ja Eesti esilinastus 20. mail!

Ikoonilise Sir Elton Johni kauaoodatud eluloofilmi esilinastust näeb eksklusiivselt ainult Forum Cinemas kinodes.

Filmi info

Hea sõber, 20. mail oled oodatud eepilise fantaasiamuusikali, Sir Elton Johni eluloofilmi "Rocketman" eksklusiivsele Eesti esilinastusele ja otseülekandele Londoni punase vaiba üritusest. Ainult Sinu kinodes Coca-Cola Plaza, Ekraan ja Centrum!

Piletid leiad SIIT!

Naudime üheskoos legendaarse Sir Elton Johni värvikal elul põhinevat kauaoodatud filmi koos punasel vaibal toimuva meeletu tähesäraga. 

Toome teieni särava otseülekande Londonist, ODEON Luxe Leicester Square kinos toimuvalt punase vaiba suursündmuselt, kus kohal on filmi suurimad staarid. Peale otseülekannet vaatamegi päris esimestena Eestis "Rocketmani“ esilinastust.

NB! "Rocketman" on nii värvikas, et film on alla 16. aastastele keelatud.

20. mai ajakava:
21:15 - Avame uksed ja naudime värskeid treilereid
21:45 - Sissejuhatus ja filmiviktoriin/loos
22:00 - Otseülekanne Londoni esilinastuse punaselt vaibalt
22:30 - "Rocketman" Eesti esilinastus

Ürituse pildid leiad SIIT 

 

Sünopsis:
"Rocketman" on eepiline muusikaline fantaasia, mis räägib hämmastavalt inimliku loo Elton Johni läbimurdeaastatest. Linalugu jälgib tagasihoidliku klaverigeeniuse Reginald Dwighti transformatsiooni rahvusvaheliseks superstaariks koos kõigi selle teekonna valude ja rõõmude, pettumuste ja võitudega.

See inspireeriv rännak popmuusika ajalukku on tulvil Elton Johni armastatumaid hitt-laule, mida esitab multitalent Taron Egerton (Kingsman; Eddie The Eagle 2015). 

Vaimukalt loovinimese ulmadesse põikav linateos on inimesi universaalselt kõnetav lugu sellest, kuidas ühest katkisest perest pärit väikelinna poisist kujuneb maailma popkultuuri üks kõige ikoonilisemaid artiste. Eltoni suurimaid heitlusi näeme aga tema teraapiagrupis, kus käib karm arveteõiendamine mehe minevikudeemonitega, mis olid geeniusest popstaari sõltuvuste ja liialduste katalüsaatoriks.

Eltoni pikaaegset sõnadekirjutajat ja loomepartnerit Bernie Taupinit kehastab Jamie Bell (Billy Elliot 2000; Nümfomaan 2013), esimest manageri, karmikäelist John Reidi, kehastab Richard Madden (Troonide mäng I-IV hooaeg ; Tuhkatriinu 2015), Eltoni ema Sheila Farebrother’na teeb aga meeldejääva rolli Bryce Dallas Howard (Jurassic World ; Koduabiline 2011).

Filmi režissööriks on 2018 aastal end Bohemian Rhapsodyga muusikute elust pajatavate filmide kategoorias üliveenvalt tõestanud lavastaja Dexter Fletcher . Stsenaariumi autoriks on Lee Hall (Billy Elliot 2000; Victoria ja Abdul 2017). Ühena produtsentidest on "Rocketmani" valmimisel oma panuse ja heakskiidu andnud ka Rocketman Elton John ise.

"Rocketman" Eesti esilinastus 20. mail. Piletid leiad SIIT! Film Sinu kinos aga 7. juunist.

Treiler