14.03.2019, Kinoklubi, Filmimaailm

League of Legends EM kevadfinaali otseülekanne toimub 14. aprillil

Ülipopulaarse meeskondliku arvutimängu meistrivõistluste otseülekannet saab taas kinoekraani vahendusel näha.

Filmi info

Pühapäeval, 14. aprillil on kõik e-spordi sõbrad oodatud Coca-Cola Plazasse kaasa elama League of Legends Euroopa meistrivõistluste kevadfinaalide otseülekandele Rotterdamist. Piletid leiad SIIT!

League of Legends on üks populaarsemaid meeskondlikke arvutimänge, mida mängib iga kuu üle 100 miljoni inimese ja mille võistlusi jälgib üle kolme korra rohkem inimesi. E-spordi huvilised on väga tore ja elav seltskond ning seepärast otsustasime teha võimalikuks ka kevadfinaalide otseülekande jälgimise suurelt ekraanilt. 

Seekordsel Euroopa meistrivõistluste kevadfinaalil on ka uus stiil ja uus nimi, osalevad uued meeskonnad, kuid konkurents on endiselt sama tuline. Uue võistlusformaadi järgi pääseb Rotterdami finaalidesse ainult kolm meeskonda ning esikoha võitmiseks on vaja võita kaks Best-of-five mängu. 
Võistluse käigus selgib ka meeskond, kes pääseb hooaja keskel toimuvale võistlusele Mid-Season Invitational Euroopat esindama.

Otseülekande pikkus on hinnanguliselt viis tundi, kuid sündmuse kestus võib meistrivõistlustest sõltuvalt muutuda. 

"League of Legends European Championship Spring Finals 2019" otseülekanne pühapäeval, 14. aprillil kell 18.00 Sinu kinos Coca-Cola Plaza. Piletid leiad SIIT!