2.03.2019, Filmimaailm, Kinoklubi

Ott Tänaku rallifilmi piletid nüüd müügil

"Ott Tänak - The Movie" toob meieni filmi kodumaise tipprallisõitja erakordsed saavutused.

Filmi info

11. aprillil kell 19.00 esilinastub "Ott Tänak - The Movie", kauaoodatud film tipprallisõitjast Ott Tänakust, mida saab korraga näha kõigis Forum Cinemas kinodes Coca-Cola Plaza, Ekraan ja Centrum.

Piletid leiad SIIT!

Vaatajale avaneb harukordne võimalus elada maailma eri paigus kaasa Oti püüdlustele võita WRC-sarja ihaldatud maailmameistritiitel ja olla tunnistajaks kriitilistele hetkedele. Kinolinale tuuakse ilustamata reaalsus närvesöövate võistluste telgitagustest ning näidatakse seda, mis muidu avalikkusele kättesaamatuks jääb.

Paralleelselt võidusõidu tõusude ja mõõnadega rullub lahti inimlik lugu, kuidas põikpäine Saaremaa poiss murdis end kõige kiuste maailma tippu. Tema teekond maailma üheks kiiremaks rallipiloodiks on olnud kui sõit ameerika mägedel. Oti seiklusrikka elu ja karjääri tagamaid avavad talle erinevatel aegadel lähedal olnud inimesed ja loomulikult ka Ott ise. Kinnise iseloomu poolest tuntud tippsportlane on filmis ootamatult otsekohene rääkides nii oma elu kõrghetkedest kui madalseisudest.

"Ott Tänak - The Movie" 12. aprillist Sinu kinos. Esilinastused alates 11. aprillist. 

Treiler