27.02.2019, Kinoklubi, Filmimaailm

"Kuidas taltsutada lohet 3" eellinastused 2. ja 3. märtsil

Juba sel nädalavahetusel on Sinul võimalus osa saada varajastest eellinastustest!

Filmi info

Märtsi Kuufilmiks on ülemaailmselt armastatud seiklusliku animaseeria kolmas film "Kuidas taltsutada lohet 3". Film alustab küll 8. märtsil, kuid juba 2. ja 3. märtsil saab meie kinodes näha filmi varajasi eellinastusi.

Piletid eellinastustele leiad SIIT!

Ebatavalise sõprusena alanud loost teismelise viikingi ja võimsa lohe vahel on saanud seiklusrohke lugulaul, mis kestab läbi peategelaste elude. DreamWorks Animation stuudio kolmas peatükk lohemultika-saagast räägib südamlikul ja humoorikal moel suureks kasvamisest ja julguse leidmisest astumaks tundmatusse. 

Kokutis on nüüd koos Astridiga Berki saare pealike paar ning loonud oma kodukülast lustliku sega-summa paradiisi lohedele ja viikingitele. Kui naissoost Öise Raevu ootamatu ilmumine langeb kokku suurima ohuga, millega nende küla on eales pidanud silmitsi seisma, peavad Kokutis ja Hambutu lahkuma armsalt Berkilt, et rännata peidetud maailma, mida seni vaid legendiks peetud. Pöörase seikluse käigus selguvad tegelaste tõelised saatused ning lohe ja tema ustav ratsanik võitlevad kuni maailma ääreni välja, et kaitsta kõike seda, mis nende südamele kallis.

"Kuidas taltsutada lohet 3" alustab Sinu kinodes ametlikult 8. märtsil. Eellinastused 2. ja 3. märtsil ning esilinastused 7. märtsil. Filmi saab näha eesti, vene ja inglise keeles. 

Treiler