5.02.2019, Kinoklubi, Filmimaailm

Kingime Sulle "Alita: Sõjaingel" eksklusiivse plakati

Osta pilet esilinastusele või avanädalavahetuse seansile ja eksklusiivne filmiplakat on Sinu!

Filmi info

Filmimaailma visionääride James Cameroni ja Robert Rodriguezi uhiuus ulmeseiklus "Alita: Sõjaingel" esilinastub Sinu kinodes Coca-Cola Plaza, Ekraan ja Centrum 13. veebruarist.

Kõigile esilinastuste ja avanädalavahetuse seansside külastajatele kingime aga eriti uhke eestikeelse eksklusiivse filmiplakati, mida on välja antud piiratud koguses.

Piletid esilinastustele leiad SIIT!

 

"Alita: Sõjaingel" on lugu lootusest, armastusest ja vaprusest. Mitmesaja aasta kaugusel tulevikus satub "küber-arst" Ido (Christoph Waltz) Raudlinna prügimäelt teadvuseta küborgi Alita (Rosa Salazar), kes on üsna kehvas seisus. 

Ärgates ei mäleta Alita midagi oma minevikust, ei sellest, kes ta on ega maailmast enda ümber. Kõik on uus, iga kogemus esmakordne. Ido püüab tüdrukut kaitsta tolle salapärase mineviku eest, samas kui Alita uus sõber Hugo (Keean Johnson) pakub abi kadunud mälestuste taastamiseks. See aga toob Alita kannule tumedad jõud, kes ei peatu millegi ees, et kadumaläinud küborg igaveseks vaigistada...

Osades Rosa Salazar ("Labürindijooksja: Surma ravim"), 2-kordne Oscari-võitja Christoph Waltz ("Vääritud tõprad"), Oscari-võitja Jennifer Connelly ("Requiem for a Dream"), Keean Johnson ("Nashville"), Oscari-võitja Mahershala Ali ("Kuuvalgus", "Luke Cage"), Eiza González ("Baby Driver"), Michelle Rodriguez ("Kiired ja vihased", "Avatar"), Jackie Earle Haley ("Watchmen"), Ed Skrein ("Deadpool"), Casper Van Dien ("Starship Troopers") jt. Lavastajaks Robert Rodriguez ("Sin City", "Desperado"), kaas-stsenaristiks ja tootjaks James Cameron ("Terminaator", "Avatar"). 

Filmi aluseks on Yukito Kishiro loodud mainekas manga-sari "Gunnm" ehk "Battle Angel Alita", mis nägi esmakordselt ilmavalgust 1990. aastal.

"Alita: Sõjaingel" esilinastused Sinu kinos 13. ja 14. veebruaril. Film alustab ametlikult 15. veebruaril. Piletid esilinastustele leiad SIIT!

Treiler