24.01.2019, Kinoklubi, Filmimaailm

"Alita: Sõjaingel" Eesti esilinastus 5. veebruaril

5. veebruaril oled oodatud eepilise ulmeseikluse "Alita: Sõjaingel" eksklusiivsele Eesti esilinastusele. Ainult Sinu kinodes Coca-Cola Plaza, Ekraan ja Centrum.

Filmi info

Seansil saad osa tõelisest filmimaagiast, sest just siis näed Sina kõige esimesena Eestis legendaarse James Cameroni loodud kauaoodatud kaunikest "Alita: Sõjaingel". Lisaks tuleb enne seansi algust näitamisele maailma esilinastuse punase vaiba telgitagused ja ägedad intervjuud filmitegijatega, sealhulgas kohtume kinoekraani vahendusel ka James Cameroni endaga.

Lisaks kingime kõigile Coca-Cola Plaza, Ekraani ja Centrumi eellinastuse külastajatele eriti uhke piiratud koguses välja antud "Alita: Sõjaingel" postri. 

Uhke poster näeb välja selline:

Coca-Cola Plaza SCAPE saali ning Ekraani ja Centrumi 5. veebruari ajakava:
20:15 - Avame uksed ja naudime värskeid treilereid
20:45 - Sissejuhatus ja filmiviktoriin/loos
21:00 - Vaatame üheskoos maailma esilinastuse punase vaiba melu ja kuulame, mida on öelda James Cameronil, Jon Landaul ja Robert Rodriguezil.
21:30 - "Alita: Sõjaingel"

Sünopsis:
Filmimaailma visionäärid James Cameron ja Robert Rodriguez loovad seninägematu kangelanna ambitsioonikas ulmeseikluses "Alita: Sõjaingel". See on lugu lootusest, armastusest ja vaprusest. Mitmesaja aasta kaugusel tulevikus satub "küber-arst" Ido (Christoph Waltz) Raudlinna prügimäelt teadvuseta küborgi Alita (Rosa Salazar), kes on üsna kehvas seisus. 

Ärgates ei mäleta Alita midagi oma minevikust, ei sellest, kes ta on ega maailmast enda ümber. Kõik on uus, iga kogemus esmakordne. Ido püüab tüdrukut kaitsta tolle salapärase mineviku eest, samas kui Alita uus sõber Hugo (Keean Johnson) pakub abi kadunud mälestuste taastamiseks. See aga toob Alita kannule tumedad jõud, kes ei peatu millegi ees, et kadumaläinud küborg igaveseks vaigistada... 

Filmi aluseks on Yukito Kishiro loodud mainekas manga-sari "Gunnm" ehk "Battle Angel Alita", mis nägi esmakordselt ilmavalgust 1990. aastal.

"Alita: Sõjaingel" Eesti esilinastus 5. veebruaril kinodes Coca-Cola Plaza, Ekraan ja Centrum. Piletid leiad SIIT!

Treiler