24.01.2019, Kinoklubi, Filmimaailm

"Klassikokkutulek 3" nüüd Sinu kinos!

Nüüd on Sinu võimalus leida endale parim koht kinosaalis, sest hittseeria kolmas osa saabub 22. jaanuarist.

Filmi info

Kodumaise hittseeria "Klassikokkutuleku" eriti pöörase kolmanda osa "Ristiisad" esilinastused alustavad Sinu kinodes Coca-Cola Plaza, kino Ekraan ja Centrum juba 22. jaanuarist. Kõik esilinastused ja avanädalavahetuse seansid on nüüd müügil.

Piletid leiad SIIT!

Filmisaaga pöörases lõppsirges häbenemiseks aega pole ning risti ei lööda ette mitte millegi ees. Kolm parimat sõpra - Mart, Andres ja Toomas, tulevad tagasi. Nagu ikka, on neil on pakkuda geniaalne lahendus nii oma eluprobleemidele, kui filmisõbra vabale ajale. Peakangelasi kehastavad taaskord Mait Malmsten, Henry “Genka” Kõrvits ja Ago Anderson.

Loo viimase peatüki alguses aga leiame kolm klassivenda olukorrast, kus kuri saatus on kõige hullemini asunud Andrest väntsutama. Alustades eksnaise Anne uuest imalalt sulnist pereidüllist koos nägusa rikkurist abikaasa ning vastsündinud beebiga, kuni ootamatult kaelasadanud kohustusest hooldada invaliidistunud isa. Miks küll on teistel elu kõige ilusam just siis, kui sinul kõige hullemini rapib? Kui Anne teeb Andresele ettepaneku hakata beebi ristiisaks, otsustab vapper mees leida ristsetele minekuks oma käevangu maailma kauneima kaaslanna. Sünnib äärmiselt loogiline plaan suunduda naisejahile tantralaagrisse. Pakkinud kaasa ratastoolis isa ja suured lootused, alustab Andres koos kaimude Toomase ja Mardiga stiihilist amokki läbi Eesti kuuma suve. 

"Klassikokkutulek 3: Ristiisad" 25. jaanuarist Sinu kinos. Piletid esilinastustele ja avanädalavahetuse seanssidele leiad SIIT!

Treiler