28.12.2018, Kinoklubi, Filmimaailm

Koeratüdruk Lotte tuleb sulle külla!

Armastatud kodumaise animaseeria uue filmi avanädalavahetusel tervitab Coca-Cola Plazas kõiki fänne muidugi Lotte isiklikult.

Filmi info

4.-6. jaanuaril külastab Coca-Cola Plaza seansse koeratüdruk Lotte, kes tervitab kõiki oma fänne, temaga saab pilti teha ning ta juhatab kõik kenasti kinosaalidesse vaatama tema uhiuut seiklust "Lotte ja kadunud lohed". Lotte viibib nendel kolmel päeval meie majas kuni kella kolmeni.

Piletid avanädalavahetuse seanssidele leiad SIIT!

Nagu pealkirjast võib välja lugeda, on sedakorda tegemist lohedega. Aga mille pealkiri ütlemata jätab, on tõsiasi, et Lotte saab endale väikese õe! Õigemini sai. Asi on ametlik, sest Roosi sai detsembris Lottemaal õiguskantslerilt ka sünnitunnistuse! Leiutajatekülla tulevad ka teadlased, pesukaru Karl ja kala Viktor, kes osalevad suurel rahvalaulude kogumise võistlusel. Võistluse peaauhinna saab see, kel õnnestub salvestada maailma vanima loomaliigi, müütiliste tuldpurskavate lohede rahvalaulu. Lotte ja Roosi otsustavad teadlasi aidata. Neid ootavad ees põnevad ja ootamatud seiklused.

Endiselt on loo liikumapabevaks jõuks Heiki Ernits ja Janno Põldma, kellele oma vaimuka sulega abiks Andrus Kivirähk. Ning Lotte hääleks on loomulikult taaskord Evelin Võigemast. Ja veebruaris läheb film ilma tegema Berliini filmifestivalile. Ehk siis sellise tasemega lugu!

"Lotte ja kadunud lohed" Sinu kinos Coca-Cola Plaza, Ekraan ja Centrum 4. jaanuarist. Esilinastused algavad juba 1. jaanuarist. Piletid leiad SIIT!

Treiler