3.12.2018, Kinoklubi, Filmimaailm

Suurfilmi "Surelikud masinad" Kuufilmi esilinastused 6. detsembril

"Sõrmuste isanda" ja "Kääbiku" lavastaja Peter Jacksoni seiklusliku fantaasiafilmi detsembri Kuufilmi pidulikud esilinastused toimuvad 6. detsembril Coca-Cola Plazas ja kinos Centrum.

Filmi info

Detsembri Kuufilm on aasta originaalsem ja unikaalseim seiklusfilm "Surelikud masinad". Kuufilmi pidulikud esilinastused toimuvad Coca-Cola Plazas ja kino Centrumis 6. detsembril. 

Peter Jackson, kes kinkis filmimaailmale "Sõrmuste isanda" ja "Kääbiku" triloogiad, on üheskoos kauaaegse koostööpartneri, eriefektide spetsialisti ja lavastaja Christian Riversiga valmis saanud tõeliselt ennenägematu nägemuse meie tulevikust.

Film põhineb tunnustatud ulme-ja fantaasiakirjaniku Philip Reeve`i neljaosalise romaaniseeria esimesel osal. "Surelikud masinad" toob meieni tundmatuseni muutunud maailma, kus suurlinnad on maakoore ebastabiilsuse tõttu kolinud hiiglaslikele masinatele. Alanud on armutute kiskjalinnade ajastu, kus ellu jäävad ainult kõige tugevamad. 

Kõige selle keskel on pidevas liikumises salapärane tüdruk Hester Shaw (Hera Hilmar), kes liitub tagaotsituima lindprii ja väljaheidetud linnaelanikuga, et üheskoos astuda vastu Londonile - suurimale kiskjalinnale, mida maailm kunagi näinud.

Detsembri Kuufilmi esilinastused toimuvad neljapäeval, 6. detsembril Tallinnas kinos Coca-Cola Plaza kell 20.45 ja Viljandis kinos Centrum kell 20.15Piletid leiad SIIT!

Treiler