4.10.2018, Kinoklubi, Filmimaailm

Oktoobri Kuufilm on "Venom"

Marveli kõige vägevamat ja keerukamat tegelaskuju kehastab armastatud karakternäitleja Tom Hardy!

Filmi info

Lisaks suurepärasele filmielamusele kingime avanädalavahetuse piletiostjatele eksklusiivse eesti keelde tõlgitud Venomi originaalkoomiksi.*

*Koomiksite arv on piiratud!

Meie ajastu kõige karismaatilisem karakternäitleja Tom Hardy (Mad Max: Fury Road, Dunkirk, The Revenant)  on varemgi kehastanud koomiksitest pärit tegelast. Christopher Nolani Batmani triloogia lõppvaatuses „The Dark Knight Rises“ kehastas Hardy pimeduse rüütli igavikulist vaenlast Bane`i ning tema rollisooritus on siiani üks mõjukamaid näiteid suurepärasest superkurjamist. Nüüd on aga Tomil aeg taas selga tõmmata suure kurja tegelase kostüüm. 

Seekord kehastab ta Ämblikmehe koomiksitest pärit armastatud antikangelast Venomit, kelle jaoks on see päris esimene oma film, kus see võrratu superpaha saab südamerahus oma sisalikukeelega limpsata ja hirmuäratavaid lõugu demonstreerida. Viimati nägime Venomit tegutsemas Sam Raimi 2007. aasta filmis „Spider-Man 3“, kuid nüüd on kogu lava igati õigustatult ainult Venomi päralt.

Uus julge nägemus kuulsast antikangelasest tekitab ka mitmeid küsimusi. Kas Venom kohtub filmis ka Ämblikmehega, kakleb ka oma suure vaenlase Carnage`ga või tuuakse päevavalgele veel mõni Ämblikmehe universumist tuttav tegelane? Tõde selgub ainult kinosaalis! 

Kauaoodatud filmis „Venom“ astub tähelepanu keskmesse üks tõeliselt põnev antikangelane, kui Eddie Brockist (Tom Hardy) saab peremeesloom tulnukast sümbioodile Venom. Ajakirjanik Eddie on juba aastaid üritanud kukutada kurikuulsat Life Foundationi teadlast Carlton Drake’i (Riz Ahmed). Kinnisidee hävitas tema karjääri ja suhte sõbratari Anne’iga (Michelle Williams).

Kui Drake’i eksperiment tulnukas Venom Eddie kehasse satub, saab ta endale ootamatult uskumatud supervõimed ja võimaluse teha, mida hing ihaldab. Õel, sünge, ennustamatu ja raevust kannustatud Venom sunnib Eddie pingutama, et hoida vaka all ohtlikke võimeid, mida samas ka võimu andvaks ja joovastavaks peab. Kuna Eddie ja Venom vajavad teineteist, et soovitut saada, põimuvad nad omavahel üha enam. Kus lõpuks üldse Eddie lõppeb ja Venom algab?

Oktoobri Kuufilm „Venom“ Coca-Cola Plazas, kino Ekraanis ja Centrumis alates 5. oktoobrist. Piletid leiad SIIT!

Vaata treilerit: