3.10.2018, Kinoklubi, Filmimaailm

Kinoklassika "Kurjad surnud" esilinastub 3. oktoobril

Kolmapäeval, 3. oktoobril kell 19.00 olete oodatud meisterlavastaja Sam Raimi kultusliku õudusfilmi "Kurjad surnud" esilinastusele Coca-Cola Plazas.

Filmi info

Õudusmeister Sam Raimi pani juba 22-aastaselt aluse ühele kuulsaimale õudusfilmiseeriale, tõestades sellega, et pisikesest eelarvest ja meeletutest raskustest sõltumata on just originaalne nägemus ja leidlikkus see, mis aitab sul end kinoajalukku kirjutada.

Oktoobri kinoklassika "Kurjad surnud" (The Evil Dead) on lugu viiest sõbrast, kes vanas metsamajakeses lõbusalt aega veetes avavad pahaaimamatult väravad, mille kaudu sisenevad meie maailma verejanulised hauatagused olendid, kes noori piinama hakkavad.

Sam Raimi pöörasest õudusfilmist on saanud tõeline kultusteos, mis on inspireerinud lugematul hulgal õudusfilme. "Kurjad surnud" on film, mis andis uue elu põnevatele väike-eelarvelistele filmidele, mis julgevad piire kombata.

Kinoklassika "Kurjad surnud" esilinastus Sinu kinos Coca-Cola Plaza 3. oktoobril kell 19.00. Piletid leiad SIIT!

Lisaseansid tulevad Coca-Cola Plazas näitamisele kõigil oktoobri kolmapäevadel.

KINOKLASSIKA sündmustesarja raames näitamisele tulevad filmid on kõik digitaalselt taastatud. Minimaalselt 2K resolutsiooni ja kvaliteetse 5.1 heliga.

NB! Film linastub inglise keeles ilma subtiitriteta.

Treiler