31.08.2020, Kinoklubi

Fenomenaalne poistebänd BTS vallutab taaskord kinoekraanid!

BTS toob kinodesse korraga kaks filmi, eelmise aasta hittfilmi ja uhiuue kontsertfilmi.

Enne kui 10. septembrist jõuab Forum Cinemas kinodesse fenomenaalse Lõuna-Korea poistebändi BTS-i uhiuus film "BREAK THE SILENCE: THE MOVIE", naaseb 28.-30. augustini kinoekraanidele BTS-i 2019. aasta hittfilm "BRING THE SOUL: THE MOVIE". 

"BRING THE SOUL: THE MOVIE" - linastub 28.-30. augustini Sinu kinodes Coca-Cola Plaza ja Ekraan. Piletid leiad SIIT!

Olles nüüd eredamad kui ükski valgus kõige suuremal laval, kutsub bänd meid kulisside taha, et näidata, millest nad tegelikult tehtud on.

Samal päeval, kui lõppes bändi viimane Euroopa kontsert, kogunevad poisid kõrgele katusele Pariisi kohal, et jagada enda muljeid globaalsest tuurist, mille jooksul nad tutvusid uute linnadega ja esinesid tuhandete fännide ees. See on intiimne pilguheit BTS-i maailma, mis viib meid lavasärast otse bändi liikmete keskele. Seda kõike saadavad muidugi ka imelised esinemised maailma eri paikades, kuhu BTS oma tuuri raames jõudis. See on kinosündmus, millest ei saa ilma jääda!

BTS-i teekond jätkub!

Film sisaldab ka ekslusiivset eelvaadet BTS-i uuele filmile "BREAK THE SILENCE: THE MOVIE".

"BREAK THE SILENCE: THE MOVIE" - Linastub alates 10. septembrist Sinu kinodes Coca-Cola Plaza, Ekraan ja Centrum. Piletid leiad SIIT!

BTS-i maailmatuur "LOVE YOURSELF: SPEAK YOURSELF" on nüüd läbi saanud. Kogu maailma väisanud tuur pürgis Billboardi tuuride edetabelis suurtesse kõrgustesse. BTS on nüüd ka esimene Lõuna-Korea bänd, kes on esinenud maailmakuulsal Wembley staadionil. Nende tuuri jooksul jõuti sellistesse linnadesse nagu Los Angeles, Chicago, New York, São Paulo, London, Pariis, Osaka, Shizuoka, Riyadh ja Seoul.

"BREAK THE SILENCE: THE MOVIE" pakub enneolematu ligipääsu BTS-i maailmatuuri telgitagustesse, uurides kõiki bändi liikmeid lähemalt. Lavalt eemal olles näeme me BTS-i teistmoodi kui kunagi varem. Bändi seitse liiget jagavad meiega ka isiklikke lugusid, mida nad varem pole kunagi mitte kellelegile rääkinud.

Facing my other self ‘PERSONA’