12.09.2019, Üritused, Kinoklubi, Filmimaailm

Moskva Suure Teatri balleti uus hooaeg on müügile jõudnud

Moskva Suure Teatri balletitrupi etenduste ülekanded 27. oktoobrist kinodes Coca-Cola Plaza, Ekraan ja Centrum.

Müügile jõudnud Moskva Suure Teatri balleti 2019-2020. aasta hooaja etenduste piletid. Hooaeg algab 27. oktoobril etendusega “Raimonda”. 

Kogu Moskva Suure Teatri balletti uue hooaja kava ja piletid leiad SIIT!

Tähistamaks Moskva Suure Teatri 10 aastat kinolinal pakub trupp teile oma repertuaari populaarseimate palade näol intensiivseid emotsioone. „Raimonda“ romanssist „Korsaari“ eksootiliste seiklusteni, „Pähklipureja“ maagilise atmosfäärini ja „Romeo ja Julia“ traagilise kireni – Moskva Suure Teatri laval esitatakse kõige kaunimaid lugusid. Publikut võluvad kindlasti „Luikede järve“ uued osatäitjad ja Aleksei Ratmanski kanoonilise „Giselle’i“ uuslavastus. Juubelihooajale paneb ilusa punkti Balanchine’i särav balletietendus „Juveelid“.

1776. aastal rajatud Moskva Suur Teater kujutab endast Venemaa kultuuri ja traditsioonide sümbolit, mille etenduste tase vastab ka kõige nõudlikumale maitsele. Balletitrupi repertuaari mahub nii rahvuslikku klassikat kui ka maailma balletiklassika varamusse kuuluvate etenduste maailmakuulsate koreograafide suurepäraseid tõlgendusi.

Koostöös teatri ning satelliidipilti vahendava ettevõttega Pathé Live tuuakse otseülekanded Moskva Suurest Teatrist ligi 1400 ekraanile üle 50s erinevas riigis. Pildiedastuse puhul on silmas peetud just kinode laiekraane, heli jõuab kinosaalis viibijateni 5.1. formaadis ning kasutusel on vähemalt 10 erinevat kaamerat.

Moskva Suure Teatri balletti hooaeg 2019-2020 algab 27. oktoobril kinodes Coca-Cola Plaza, Ekraan ja Centrum. Piletid leiad SIIT!

2019-2020 hooaja treiler