Andrea Bocelli maagiline kontsertfilm viimast korda 11. jaanuaril

|
Nüüd on kõigil võimalus taas nautida maailmakuulsa Andrea Bocelli kontsertfilmi “Andrea Bocelli: A Legend of Beauty”.

Neljapäeval, 11. jaanuaril on Coca-Cola Plaza võimalik veel kord nautida kontsertfilmi “Andrea Bocelli: A Legend of Beauty”, milles legendaarne itaalia tenor särab etenduses, kus Arena di Verona laval on elegantselt kokku segatud ooper, popmuusika, iluuisutamine ning mood. 

Kontsertfilm taastab moodsas võtmes klassikalist mütoloogiat ning teeb austusavalduse kõikidele naistele läbi kaasaega pandud Veenuse, Trooja Helena ja Medusa müütide.

Lisaks Bocellile esineb ka Venemaa lauljanna Zara ning maailma tippu kuuluvad iluuisutajad eesotsas Jevgeni Pljuštšenko ja Shizuka Arakawaga. Suuretenduse  lavastanud Damiano Michieletto on tunnustatud oma innovaatilise lähenemise eest ning fantaasiarikkad ja rabavad kostüümid on loonud tuntud kogu Itaalia moe mõjutaja Chiara Ferragni.

17. jaanuaril on aga Coca-Cola Plaza kavas maailmakuulsa saksa tenori Jonas Kaufmanni kontsertfilm “Jonas Kaufmann – My Italy”. Filmis tutvustatakse Kaufmanni erilist sidet Itaaliaga, mis algas juba tema noorusajal.

Kaufmann jutustab läbi mälestuste ja laulude oma teekonda ning kogemusi, mis panid teda Itaaliasse armuma. Kõike seda täiendab esitatavate palade laia spektriga valik - kuuleb laulja lemmikuks saanud ning enim emotsioone ja mälestusi pakkuvaid palasid  alustades erinevate aariatega, kuni ülimalt positiivse, originaalis Domenico Modugno poolt esitatud, “Volare” ja “Ristiisa” filmi tunnusmeloodiaks saanud “Parla più piano-ni” välja. 

Andrea Bocelli: A Legend of Beauty” 11. jaanuaril Coca-Cola Plazas kell 19.00. Piletid leiad SIIT!

Jonas Kaufmann – My Italy” 17. jaanuaril Coca-Cola Plazas kell 19.00. Piletid leiad SIIT!

 

“Andrea Bocelli: A Legend of Beauty” treiler

 

“Jonas Kaufmann – My Italy” treiler