8.12.2017, Üritused, Kinoklubi, Filmimaailm

Coca-Cola Plaza A. Le Coq Sviit läbis uuenduskuuri!

Avasime täieliku uuenduskuuri läbinud Coca-Cola Plaza A. Le Coq Sviidi, kuhu kõigi mugavuste loomiseks investeeriti kokku ligi pool miljonit eurot.

Täielikult uuenenud saalis on kokku 38 istekohta, mis tähendab, et 500 000 euro suuruse investeeringu juures panustati ühe istekoha loomiseks keskmiselt ligi 13 000 eurot. "Arvestades seda, et tavalisi kino istekohti mahuks Sviidi saali ligi 100, siis on siia tehtud investeering kahtlemata suur," kinnitas Forum Cinemas programmijuht Tõnis Lõhmus. "Selle eest saame aga nüüd pakkuda kõige parema tehnikaga kinoelamust riigi eksklusiivseimas kinosaalis, ülimugavaid istmeid, isikliku ekraani kaudu otse kinosaali snäkkide ja joogi tellimist ning hubast baariruumi."

A. Le Coq Sviidi uuendus kestis kuu aega ning suurimaks muutuseks on täielikult ümber tehtud baariruum ning eritellimusel valminud istmed, millel on tõstetavad jalatoed, USB laadijad ja eraldi ekraanid, millelt teenindust otse saali tellida. Varem oli kohti saalis kokku 40, uusi suuremaid ja rohkemate võimalustega istmeid mahub saali 38.

Kõigi uuenduste taustal on aga samas A. Le Coq Sviidi hinnad langenud. Esmaspäevast neljapäevani saab pileti lunastada 13 euro eest, reedest pühapäevani 17 euroga. Nüüdsest on võimalik Sviiti osta ka lapsepiletit (8 eurot) ning Sviidis hakkavad toimuma ka ülimalt populaarsed Kreisid teisipäevad, mil kõik piletid saab kätte lapsepileti hinnaga. Kinoklubi liikmetele on hinnad veelgi soodsamad.

Sviidis jätkuvad edaspidi ka kõik eriüritused nagu teatrietenduste, ooperi ja balleti ülekanded ning ruume saab rentida nii firmapidudeks, sünnipäevadeks kui muudeks eriüritusteks. 

Kohtumiseni A. Le Coq Sviidis!