Kino info

Parimaks rahvusvaheliseks kinonäitajaks nimetati Nordic Cinema Groupi juht Jan Bernhardsson

|
CineEurope omistas 2015. aasta parima rahvusvahelise kinonäitaja tiitli Nordic Cinema Groupi tegevdirektor Jan Bernhardssonile. Auhind antakse üle CineEurope messil, mis leiab aset 22.–25. juunil Hispaanias Barcelonas.

CineEurope on kinotööstuse mess ning näitus, kus antakse igal aastal üle rahvusvahelise kinonäitaja aastaauhind. Auhind omistatakse kinonäitajale, kelle saavutused, uuendused, kasv ning turuliidri positsioon tagavad tema kandva rolli kinotööstuses.

“Jan Bernhardsson on oma meeskonnaga loonud ühe Euroopa kõige esinduslikuma kinoketi ning on olnud CineEurope messi pühendunud toetaja selle algusaastaist saadik,” sõnas CineEurope’i kaasdirektor, Robert Sunshine.

 “Nordic Cinema Groupi loomine ning kiire areng on olnud viimaste aastate üks suurimaid edulugusid Euroopa kinotööstuses. Kindlasti on edule suuresti kaasa aidanud Jan Benhardssoni juhioskused ning äriteadmised,” rääkis Rahvusvahelise Kinoliidu tegevdirektor, Phil Clapp. “Toetame igati CineEurope otsust tunnustada sel aastal just Jani panust.”

“Loomulikult on sellise auhinna saamine suur au. See motiveerib mind ja mu kolleege edasi pürgima ning pakkuma meie klientidele veelgi paremat kinoelamust,” sõnas Nordic Cinema Groupi tegevdirektor, Jan Bernhardsson.

Alates 2013 aasta maist kuulub Forum Cinemas Põhjamaade suurimasse kinoketti Nordic Cinema Group, mis loodi 2013 aasta alguses SF Bio ja Finnkino ühinemisel. Nordic Cinema Group koosneb tugevatest kohalikest kaubamärkidest: SF Bio, SF Kino, Finnkino ja Forum Cinemas. Nordic Cinema Group haldab kokku 102 kino, mis koosneb 583 ekraanist ja ligikaudu 80,000 istekohast kuues erinevas riigis - Rootsi, Soome, Norra, Eesti, Läti ja Leedu.

Septembri kinoklasika on "Suur Lebowski"

18.06.2015, Kino info
Septembri esimese nädala kolmapäeval jätkub uue hooga Coca-Cola Plaza kinoklassika sündmuste sari, mis toob taas kinolinale filmiajaloo ühed ikoonilisemad filmid ja kultustegelased.