1.06.2022, , Kinoklubi

Juuni Kuufilm "Jurassic World: Ülemvõim" esilinastub 8. juunil kinos Centrum

Osta / Broneeri piletid

Juuni Kuufilm on seninägematutest eriefektidest pakatav suurejooneline seiklusfilm "Jurassic World: Ülemvõim". Esilinastused Viljandi kino Centrumis alates 8. juunist ning täismahus film Sinu kinos 10. juunist. 

Piletid leiad SIIT!

Tõelise filmifänni gurmeeõhtu! See on kinoõhtu, kus reklaame ei näidata, vaid selle asemel saavad külalised nautida tervelt pool tundi parimaid filmitreilereid. Iga Kuufilmi juhatavad sisse meie kinospetsialistid, kes räägivad linateose köögipoolest ning lasevad publikul, kas interaktiivselt või muidu aktiivselt läbi erinevate auhinnalooside kaasa lüüa. 

Kolmapäeval, 8. juunil kell 18.00 oled oodatud Kuufilmi pidulikule esilinastusele Viljandi kino Centrumi 1. saalis.

Kõigile filmisõpradele pakume ka maitsvat snäkki ja mõnusat keelekastet.

Ajakava:
Kell 17.30 - Esitlemisele tulevad uued ägedad treilerid
Kell 18.00 - Filmi tutvustamine ja auhinnaloos
Kell 18.15 - "Jurassic World: Ülemvõim" esilinastus

 

"Jurassic World: Ülemvõim"

Neli aastat on möödunud Isla Nublari saare hävimisest. Dinosaurused elavad ja jahivad kõikjal maailmas ning inimkond püüab nendega lihtsalt kuidagi koos eksisteerida. Planeedi tulevik sõltub selle hapra tasakaalu püsimisest. Kas inimene suudab säilitada endale aastatuhandete jooksul välja teenitud koha planeedi tippkiskjana või peab ta alistuma olevustele, kes tegutsesid siinkandis esmalt juba 65 miljoni aasta eest?

Suurejooneline, seninägematutest eriefektidest pakatav seiklusfilm "Jurassic World: Ülemvõim" on lõppvaatuseks ühele kõigi aegade edukamale kinosaagale, mille käivitas Steven Spielbergi "Jurassic Park" 1993. aasta suvel, kusjuures esmakordselt kohtuvad ekraanil algupärased peaosatäitjad Laura Dern ("Wild at Heart"), Jeff Goldblum ("Thor: Ragnarok") ja Sam Neill ("Hunt for the Wilderpeople") ning nende nooremad kolleegid Chris Pratt ("Galaktika valvurid") ja Bryce Dallas Howard ("Rocketman"). Lisaks neile teevad kaasa Mamoudou Athie ("The Get-Down"), Scott Haze ("Minari"), Campbell Scott ("House of Cards"), Dichen Lachman ("Agents of S.H.I.E.L.D."), Daniella Pineda ("The Originals"), Isabella Sermon ("Jurassic World: Fallen Kingdom"), Justice Smith ("Pokémon Detective Pikachu"), Omar Sy ("Lupin"), DeWanda Wise ("She’s Gotta Have It") ja BD Wong ("Jurassic Park"). Lavastajaks Colin Trevorrow ("Jurassic World"), kes kirjutas ise ka stsenaariumi, abiks Emily Carmichael ja Derek Connolly.

 

Treiler