Kuufilm

KUUFILM paistab silma. Ilma temata ei saa. Ta on igal pool kuhu sa lähed. Kõik räägivad temast. Ta ei jäta sind rahule. Ta on nagu uni, mis ei lähe enne ära kui sa oled ta lõpuni vaadanud. Ja Kuufilm on vaatamist väärt. Miks?
 

JAANUARI KUUFILM

Jaanuari Kuufilm on ligi 40 aastat tagasi ilmavalgust näinud armastatud "Tondipüüdjate" seeria kauaoodatud järjelugu "TONDIPÜÜDJAD: PÄRAND". Osades Finn Wolfhard, Paul Rudd, Mckenna Grace, Carrie Coon, Sigourney Weaver, Bill Murray, Dan Aykroyd ja Ernie Hudson.

Eellinastused 7. jaanuarist Sinu kinodes Coca-Cola Plaza ja Centrum. Film alustab täismahus 14. jaanuarist.

Piletid leiad SIIT!

 

JAANUARI KUUFILMI ERILINASTUS

Tõelise filmifänni gurmeeõhtu! See on kinoõhtu, kus reklaame ei näidata, vaid selle asemel saavad külalised nautida tervelt pool tundi parimaid filmitreilereid. Iga Kuufilmi juhatavad sisse meie kinospetsialistid, kes räägivad linateose köögipoolest ning lasevad publikul, kas interaktiivselt või muidu aktiivselt läbi erinevate auhinnalooside kaasa lüüa. 

Traditsiooniline erilinastus toimus 13. jaanuaril kell 20.45 äsja vinge värskenduskuuri läbinud Coca-Cola Plaza 8. saalis. 

Ajakava: 

Kell 20.15 - Uued ägedad treilerid

Kell 20.45 - Filmi tutvustamine ja auhinnaloos

Kell 21.00 - "Tondipüüdjad: pärand" esilinastus

 

"Tondipüüdjad: pärand"

“Tondipüüdjate” universumi järgmise peatüki toovad ekraanidele lavastaja Jason Reitman ja produtsent Ivan Reitman. Filmis “Tondipüüdjad: pärand” saabub üksikema oma kahe lapsega väikelinna, kus nad avastavad sideme algsete tondipüüdjatega ning vanaisa jäetud salajase pärandi. Stsenaariumi autorid on Jason Reitman ja Gil Kenan

Treiler