Kuufilm

KUUFILM paistab silma. Ilma temata ei saa. Ta on igal pool kuhu sa lähed. Kõik räägivad temast. Ta ei jäta sind rahule. Ta on nagu uni, mis ei lähe enne ära kui sa oled ta lõpuni vaadanud. Ja Kuufilm on vaatamist väärt. Miks?
 

APRILLI KUUFILM

Forum Cinemase Viljandi kino Centrumi aprilli Kuufilm on "Tulnukas 2 ehk Valdise tagasitulek 17 osas", kauaoodatud järg Rasmus Merivoo ("Kratt") kultusfilmile "Tulnukas ehk Valdise pääsemine 11 osas" .

Film alustab ametlikult 1. aprillil, Kuufilmi pidulik erilinastus toimub 2. aprillil.

Piletid leiad SIIT!

 

APRILLI KUUFILMI PIDULIK ERILINASTUS

Kuufilmi pidulik erilinastus koos filmitegijatega toimub Viljandi kino Centrumi 1. saalis teisipäeval, 2. aprillil kell 19.00.

Erilinastuse juhatab sisse näitleja Vallo Kirs.

Piletid leiad SIIT!

Ajakava:

Kell 18.30 - Esitlemisele tulevad uued ägedad treilerid
Kell 19.00 - Filmist räägib lähemalt näitleja Vallo Kirs.
Kell 19.20 - Linastub "Tulnukas 2 ehk Valdise tagasitulek 17 osas"

 

"Tulnukas 2 ehk Valdise tagasitulek 17 osas"

Oblikate vahelt üle-eestiliseks heeroseks tõusnud Valdis naaseb 1. aprillil kinodesse. Rasmus Merivoo ("Kratt") kultusfilmi "Tulnukas ehk Valdise pääsemine 11 osas" kauaoodatud järg toob suurele ekraanile eestlaste südametesse tee leidnud alevi parimad pojad.

Kosmoseodüsseiaga ühele poole jõudnud Valdis on tagasi alevis. Labidalöök on Valdise peast pühitud ja ta mäletab kõike! Märt, Ott ja terve alev on aga 20 aastaga edasi liikunud ja mäletamisest pole kasu. Egas midagi, poisid peavad jälle Valdisele elu näitama.

Filmis löövad kaasa Märt Avandi, Ott Sepp, Vallo Kirs, Liisa Pulk, Kaia Skoblov, Tõnn Lamp, Indrek Ojari, Ago Anderson, Marek Tammets, Indrek Taalmaa, Merle Jääger jpt.

"Tulnukas 2 ehk Valdise tagasitulek 17 osas" režissöör ja stsenarist on Rasmus Merivoo ("Kratt"), operaator Jako Krull ("Kratt"), monteerijad Rasmus Merivoo ja Kristin Kalamees ("Kratt"), kunstnik Krete Tarkmees ("Kratt"). Filmi produtsentideks on Tallifornia dünaamiline duo Tõnu Hiielaid ("Kratt") ja Rain Rannu ("Kratt").

Filmi tootja ja levitaja on Tallifornia.

Filmi valmimist toetasid Eesti Filmi Instituut ja Kultuurkapital.

 

Treiler

 

Fall Guy