Kuufilm

KUUFILM paistab silma. Ilma temata ei saa. Ta on igal pool kuhu sa lähed. Kõik räägivad temast. Ta ei jäta sind rahule. Ta on nagu uni, mis ei lähe enne ära kui sa oled ta lõpuni vaadanud. Ja Kuufilm on vaatamist väärt. Miks?
 

 

DETSEMBRI KUUFILM

Forum Cinemase Viljandi kino Centrumi detsembri Kuufilm on kõigi aegade edukaima kassahitti, meisterlavastaja James Cameroni ulmefilmi "Avatar" palavalt oodatud suur järjelugu "Avatar: Vee olemus". Film linastub ka 3D formaadis!

Eellinastus toimub 15. detsembril ning täismahus jõuab film kinoekraanidele 16. detsembrist. 

Piletid leiad SIIT!

 

DETSEMBRI KUUFILMI PIDULIK EELLINASTUS

Tõelise filmifänni gurmeeõhtu! See on kinoõhtu, kus reklaame ei näidata, vaid selle asemel saavad külalised nautida tervelt pool tundi parimaid filmitreilereid. Iga Kuufilmi juhatavad sisse meie kinospetsialistid, kes räägivad linateose köögipoolest ning lasevad publikul, kas interaktiivselt või muidu aktiivselt läbi erinevate auhinnalooside kaasa lüüa. 

Viljandi kino Centrumi detsembri Kuufilmi "Avatar: Vee olemus" pidulik eellinastus toimub 15. detsembril kell 19.00. Eellinastus toimub 3D formaadis.

Piletid leiad SIIT!

Ajakava:
Kell 18.30 - Esitlemisele tulevad uued ägedad treilerid
Kell 19.00 - Filmi tutvustamine ja auhinnaloos
Kell 19.15 - "Avatar: Vee olemus" eellinastus

 

"Avatar: Vee olemus"

Pandora ootab.

Enam kui kümme aastat pärast esimeses "Avatari" filmis kujutatud sündmusi viib James Cameron meid tagasi sellele kaugele planeedile. Loo keskmes on Sully perekond, Jake (Sam Worthington), Neytiri (Zoe Saldana) ja nende lapsed. Hädad, mis neid jälitavad, pingutused üksteise kaitsmiseks, ellujäämise nimel peetavad heitlused ning neid tabavad tragöödiad...

Suur ulmeseiklus "Avatar: Vee olemus" on järg kõigi aegade suurimale kassahitile "Avatar", mille esilinastusest möödub detsembris juba 13 aastat! Lavastajaks ja kaas-stsenaristiks selgi korral Oscari-võitja James Cameron ("Titanic", "Terminator", "True Lies").

Osades Sam Worthington ("Avatar"), Zoe Saldana ("Galaktika valvurid"), Sigourney Weaver ("Aliens"), Oscari-võitja Kate Winslet ("Titanic"), Stephen Lang ("Avatar") ja teised.

 

Treiler