Kuufilm

KUUFILM paistab silma. Ilma temata ei saa. Ta on igal pool kuhu sa lähed. Kõik räägivad temast. Ta ei jäta sind rahule. Ta on nagu uni, mis ei lähe enne ära kui sa oled ta lõpuni vaadanud. Ja Kuufilm on vaatamist väärt. Miks?
 

 

 

 

 

Kurvad uudised! "KENA VAIKNE KOHAKE 2" on teadmata ajaks edasi lükatud. Kõikide piletiostjatega võtame ühendust! Kõik esilinastused filmiga jäävad ära.

 

 

 

Märtsi Kuufilm on John Krasinski lavastatud õudus-thrilleri teine peatükk "Kena vaikne kohake 2". Esilinastused alates 18. märtsist kinodes Coca-Cola Plaza, Ekraan ja Centrum. 

TOPELTSEANSS: „Kena vaikne kohake“ 1. ja 2. osa - 18. märtsi erilinastus kinodes Coca-Cola Plaza, Ekraan ja Centrum

18. märtsi esilinastus on seekord väga eriline sündmus. Tavapärase esilinastuse asemel toimub „Kena vaikne kohake“ 1. ja 2. osa topeltseanss. See tähendab, et topeltseansi erilinastusel tuleb järjest näitamisele õudusseeria „Kena vaikne kohake“ 1. ja 2. osa.

Esimene osa algab kell 18.00 ja teine osa kell 20.00. Kahe filmi vahel on 30 minutiline paus. Topeltseansi piletiga saad ise valida, kas vaatad mõlemat filmi järjest või tuled ainult 2. osa vaatama.

Topeltseansi Kuufilmi esilinastuse ajakava Coca-Cola Plazas ja kino Centrumis:
Kell 17.30 - Treilerilist
Kell 17.55 – Sissejuhatus ja auhinnaloos
Kell 18.05 – „Kena vaikne kohake“ 1. osa
Kell 19.35 – 30 minutiline paus
Kell 20.05 – „Kena vaikne kohake 2“ esilinastus

Topeltseansi ajakava kino Ekraanis:
Kell 18.00 – „Kena vaikne kohake“ 1. osa
Kell 19.30 – 30 minutiline paus
Kell 20.00 – „Kena vaikne kohake 2“ esilinastus

John Krasinski lavastatud õudus-thrilleri teine peatükk jälgib Abbottite perekonna saatust pärast esimeses osas aset leidnud traagilisi sündmusi ning heidab pilgu ka võõrolendite saabumise hetke.

Pärast pereisa Lee eneseohverdust, et päästa oma laste elu, on ema Evelyn sunnitud senise kodu maha jätma. Pere asub teele, et leida ellujäänuid, kellega võiks jõud ühendada. Kuid peagi selgub, et heli kaudu jahti pidavad võikad elukad pole ainsad, kes liivaribalt kõrvale astudes su elu kallale kipuvad.

Pinge taluvuse piiril balansseeriv jubedik laiendab peategelaste maailma, tekitab uusi küsimusi juhtunud kataklüsmi kohta ning garanteerib vaatajale korraliku kananaha.

Filmi kaasstsenarist, lavastaja ja üks osatäitjaid on John Krasinski (tuntud telesarjast Kontor), naispeaosas on Emily Blunt (Sicario, 2015), meespeaosas Cillian Murphy (Inception, 2010), kõrvalosades astuvad üles Millicent Simmonds (Kena vaikne kohake, 2018), Noah Jupe (Kena vaikne kohake, 2018), Djimon Hounsou (Kapten Marvel, 2019) jt.

Treiler: