Kuufilm

KUUFILM paistab silma. Ilma temata ei saa. Ta on igal pool kuhu sa lähed. Kõik räägivad temast. Ta ei jäta sind rahule. Ta on nagu uni, mis ei lähe enne ära kui sa oled ta lõpuni vaadanud. Ja Kuufilm on vaatamist väärt. Miks?
 

VEEBRUARI KUUFILM

Veebruari Kuufilm on meisterdetektiiv Hercule Poirot’ kauaoodatud krimimüsteerium "Surm Niilusel". Filmi lavastajaks ja peaosatäitjaks on Kenneth Branagh ja teistes osades on Gal Gadot, Armie Hammer, Rose Leslie, Annette Bening, Letitia Wright ja Russell Brand.

Esilinastused 10. veebruarist Sinu kinodes Coca-Cola Plaza ja Centrum. Film alustab täismahus 11. veebruarist.

Piletid leiad SIIT!

 

VEEBRUARI KUUFILMI ERILINASTUS

Tõelise filmifänni gurmeeõhtu! See on kinoõhtu, kus reklaame ei näidata, vaid selle asemel saavad külalised nautida tervelt pool tundi parimaid filmitreilereid. Iga Kuufilmi juhatavad sisse meie kinospetsialistid, kes räägivad linateose köögipoolest ning lasevad publikul, kas interaktiivselt või muidu aktiivselt läbi erinevate auhinnalooside kaasa lüüa. 

Traditsiooniline erilinastus toimub 10. veebruaril kell 19.00 Coca-Cola Plaza Delfi saalis (2. saal).

Piletid leiad SIIT!

Ajakava: 

Kell 18.30 - Uued ägedad treilerid

Kell 19.00 - Filmi tutvustamine ja auhinnaloos

Kell 19.15 - "Surm Niilusel" esilinastus

 

"Surm Niilusel"

Belgia meisterdetektiiv Hercule Poirot’ (Kenneth Branagh) puhkus Egiptuses glamuursel aurulaeval muutub mõrvari otsimiseks, kui ideaalse noorpaari pulmareis traagilise pöörde võtab. Niiluse vetel, majesteetlike Giza püramiidide ja Abu Simbeli templi taustal rullub lahti lugu täis põletavat kirge, mürgist kadedust ja laitmatult riietatud rändureid, kelle seas pole just palju neid, kelle hingel ei lasu ainsatki pattu.

Põnevusfilmi "Surm Niilusel" aluseks on Agatha Christie 1937. aastal ilmunud samanimeline menuromaan. Peaosas ning lavastajatoolil taas Kenneth Branagh ("Mõrv Idaekspressis", "Hamlet", "Henry V"). Lisaks talle teevad kaasa Tom Bateman ("Edevuse laat", "Mõrv Idaekspressis"), Annette Bening (“Kapten Marvel", "American Beauty"), Russell Brand (“Ballers”), Ali Fazal (“Victoria & Abdul”), Dawn French (“French and Saunders”), Gal Gadot (“Wonder Woman”), Armie Hammer (“Call Me by Your Name”), Rose Leslie (“Troonide mäng”), Emma Mackey (“Sex Education”), Sophie Okonedo (“Hellboy”), Jennifer Saunders ("Absolutely Fabulous") ja Letitia Wright ("Must Panter").

Treiler