Kinokülastajad saavad ise valida, milline film kinno tagasi tuua

Forum Cinemas otsustas vastu tulla paljude kinosõprade soovile ja hakkab igal esmaspäeval näitama filme, mis on juba kavast maha läinud, kuid mida külastajad tahaksid siiski veel kinos näha.

„Üks kõige tihedamalt meile klientide poolt esitatud küsimusi on see, et kuna mõni film kõige viimasena linastub ehk kinokavadest maha läheb. Nüüd saamegi edaspidi alati vastata, et 10 nädala pärast,“ lausus Forum Cinemas turundusjuht Katre Kärner.

Kärnes selgitas, et kino hakkab alates juunist igal esmaspäeval näitama „Final Call“ filmi ehk filmi, mida kinokavades enam pole, aga mille Forum Cinemas kinoklubi liikmed ise hääletuse teel üheks päevaks taas kavasse valida saavad. Hääletusele tulevad 10 nädala eest esilinastunud filmid, mis on juba kavast maha läinud.

„Kinofännid tunnevad tihti muret, et tahaksid filmi kindlasti kinos näha, aga ei jõua kuidagi kinno enne, kui see juba kavast maha läheb. Küll ollakse haiged, küll reisil jne,“ märkis Kärner. „Mõnikord saadakse lihtsalt liiga hilja teada, et mingi eriti lahe film kinos jooksis ja sõbrad rääkisid sellest ka alles liiga hilja. Nüüd pakumegi võimalust soovitud film heas kvaliteedis ja hea seltskonnaga ikkagi kinos ära näha.“

Rahvahääletused hakkavad toimuma Forum Cinemas Kinoklubi Facebooki grupis Final Call.