Filmiguru

Filmiguru on kinosündmuste sari, kus kohtuvad aktiivsed filmihuvilised, et vaadata ära kõige uuem kassahitt, mis hetkel kinodesse jõudmas on! Külalisi ootavad üllatused ja enne filmi algust toimub suur auhinnaloos. Igakuine filmivalik on selline, mis kõnetab noori, nooremeelseid ning huumorit ja action-it hindavat filmisõpra..


Järgmine üritus: 

Film: "Kuld"

Koht: Coca-Cola Plaza uuenenud 7. saalis

Aeg: 27. jaanuar

Uksed, kingitused ja filmitreilerid: kell 18.30  

Auhinnaloos ja film: kell 19.00

Piletid hinnaga 10€, KINOKLUBILISE pilet 9€!

 

 

"Kuld"

Lõputult laiuva armutu maastiku taustal kulgev "Kuld" on pingeline põnevik ahnusest ja sellest, kui kaugele on inimesed varanduse nimel valmis minema.

Kaks läbi kõrbe rändavat meest satuvad juhuslikult suurima kullakamaka otsa, mida keegi iial näinud. Kaasasoleva varustusega nad seda kätte ei saa, seega tuleb koostada plaan. Üks (Zac Efron) jääb nende leidu valvama, teine (Anthony Hayes) aga läheb vajalikku tehnikat hankma. Kohalejäänu peab taluma halastamatut kliimat, ümbruses hiilivaid kiskjaid ning muid kutsumata külalisi. Võideldes samal ajal üha kasvava kahtlusega, et kaaslane on ta mingil põhjusel saatuse hooleks jätnud.

Austraalia tühermaal filmitud põneviku "Kuld" lavastajaks ja stsenaristiks on eelkõige näitlejana tuntud Anthony Hayes ("Animal Kingdom", "War Machine"), kes on ise ka üks osatäitjatest. Teistes osades Zac Efron ("Maailma suurim showmees") ja Susie Porter ("Cargo").


 Juba toimunud sündmuste pildid leiad SIIT