Kino Eksklusiiv

Kino Eksklusiiv on kord kuus toimuv tõeline kinosündmuste lipulaev. Filmivalik on suunatud pigem täiskasvanutele ning selleks on alati valitud antud kuu potentsiaalne „blockbuster“. Sündmusele lisab väärtust kingitused  ja üllatused külalistele ning loomulikult suur auhinnaloos kinosaalis enne filmi algust.


Järgmine üritus:


Film: "Top Gun: Maverick" 

Koht: Coca-Cola Plaza Delfi saal

Aeg: 24. mai

Uksed avatakse ja filmitreilerid: kell 18.30  

Auhinnaloos ja film: kell 19.00

Piletid hinnaga 10€, KINOKLUBILISE pilet 9€!

 

 

"Top Gun: Maverick"

Kauaoodatud suurfilmi esilinastused toimuvad alates 24. maist!

Enam kui kolmkümmend aastat mereväe tipp-lendurina teeninud Pete "Maverick" Mitchell (Tom Cruise) on just seal, kuhu ta kuulub, pannes katselendurina päevast päeva proovile enda ja tehnika taluvuspiire ning vältides järjekindlalt edutamist, mis võtaks temalt tiivad ja tooks tööle maapinnale. Järgmiseks asub ta koolitama Top Guni lennukooli parimaid erimissiooniks, millesarnast ükski piloot näinudki pole. Noorte ja näljaste õhuässade seas on ka leitnant Bradley Bradshaw (Miles Teller), kelle isaks Mavericku hukkunud paarimees Nick "Goose" Bradshaw. Seistes silmitsi ebaselge tuleviku ning oma mineviku varjudega, peab Maverick saama jagu enda sügavaimatest hirmudest juhtides missiooni, mis võib nõuda ülimat ohverdust kõigilt, kes sellele valituks osutuvad.

35 aastat pärast seda, kui lavastaja Tony Scotti "Top Gun" temast superstaari tegi, naaseb Tom Cruise oma läbimurderolli juurde filmis "Top Gun: Maverick" Teistes osades Miles Teller ("Whiplash"), Oscari-võitja Jennifer Connelly ("Piinatud geenius"), Jon Hamm ("Mad Men"), Ed Harris ("Apollo 13"), Val Kilmer ("Top Gun", "The Doors") ja teised. Lavastajaks Joseph Kosinski ("Oblivion", "Tron: Legacy"). Üheks stsenaristiks on Oscari-võitja Christopher McQuarrie ("Tavalised kahtlusalused", "Võimatu missioon" 5-7).

 

 Juba toimunud sündmuste pildid leiad SIIT

Jujutsu Kaisen 0