Buduaar kutsub kinno

Koostöös ajakirjaga Buduaar toimub tõeliselt mõnus filmikohting sõbrannadele, kus meeleolu aitavad luua erinevad naiselike toodete esitlused ning kingikotid kõikidele külastajatele. Enne filmi algust loositakse välja hulgaliselt auhindu.

Seega võta sõbrad ja sõbrannad kaasa ja ühine meie glamuurse filmiõhtuga!


Järgmise ürituse info peagi tulekul!

Toimunud üritus:

Film: "Gucci tragöödia" erilinastus 

Koht: Coca-Cola Plaza 10. saalis

Aeg: 25. november

Tootetutvustused, kingitused ja filmitreilerid: kell 17.30  

Auhinnaloos ja film: kell 18.00

Piletid hinnaga 10€, KINOKLUBILISE pilet 9€!

Kohal on ka fotograaf, kes suurepärase õhtu jäädvustab. 
 

 

"Gucci tragöödia"

Gucci nimi kõlas nii magusalt, nii võrgutavalt... Luksuse, stiili, võimu sünonüüm. Kuid see oli ka nende needuseks. See on üle kolme aastamkümne libisev šokeeriv lugu armastusest, reetmisest, langemisest ja kättemaksust, mis viisid jõhkra mõrvani ühes maailma kuulsaimas moeimpeeriumis.

"Gucci tragöödia" aluseks on Sara Gay Fordeni bestseller "The House of Gucci: A Sensational Story of Murder, Madness, Glamour, and Greed". Skandaalne lugu sellest, mida üks võib tähendada üks nimi, mis on selle väärtus ning kui kaugele on üks perekond kontrolli sälitiamise nimel valmis minema. Osades Adam Driver ("Viimane duell"), Oscari-võitja Al Pacino ("Ristiisa"), Camille Cottin ("Killing Eve"), Jack Huston ("Fargo"), Oscari-võitja Jared Leto ("Dallas Buyers Club"), Oscari-võitja Jeremy Irons ("Watchmen"), Oscari-võitja Lady Gaga ("Täht on sündinud"), Reeve Carney ("Penny Dreadful") ja Salma Hayek ("Igavesed"). Lavastas Ridley Scott ("Gladiaator", "Viimane duell").


 Juba toimunud sündmuste pildid leiad SIIT