Buduaar Teen läheb kinno

Haara sõbrad kaasa ja tee üks mõnus kinoõhtu - tule 26. märtsil kell 18.30 kino Coca-Cola Plaza sündmusele "Buduaar Teen läheb kinno"! Seekordne üritus on esmakordselt meie LUXE 5 saalis!

Filmiks on sel korral suur Disney seiklusfilm "Mulan".

Enne filmi algust toimub suur auhinnaloos, pakume seansile kaasa head ja paremat ning kohal on üllatuskülaline!

Piletid hinnaga 8.5  on peagi müügil!

Filmist:

Väärika sõdalase kõige vanem tütar Hua Mulan (Liu Yifei) on julge, sihikindel ja kiire taibuga. Kui Hiina kesisririiki ründavad halastamatud sissetungijad, annab imperaator (Jet Li) käsu, et iga pere peab andma armeeteenistusse ühe mehe. Säästmaks oma vana ja haiget isa, läheb Mulan tema asemel, kui Hua Jun, kellest saab üks keiserliku armee parimatest sõdalastest. Ent mis juhtub siis, kui tema saladus peaks ilmsiks tulema?

"Mulan" on iidsel legendil põhinev suurejooneline seiklusfilm hakkajast tüdrukust, kes otsustab läbi lüüa meeste maailmas, et tuua au oma perekonnale ja oma maale. Osades Liu Yifei ("Once Upon A Time"), Donnie Yen ("Ip Man", "Iron Monkey"), Jet Li ("Fist of Legend"), Jason Scott Lee ("Dragon: Bruce Lee Story"), Yoson An ("Surelikud masinad"), Utkarsh Ambudkar ("Brittany Runs a Marathon"), Ron Yuan ("Sons of Anarchy"), Tzi Ma ("Tipptund"), Gong Li ("Geiša memuaarid"), Rosalind Chao ("Kutse kahele") ja Cheng Pei-Pei ("Tiiger ja draakon"). Filmi lavastas Niki Caro ("Whale Rider").

 

"Buduaar TEEN" sündmuste pildid:

16. jaanuari pildid, film "Doktor Dolittle"