Lapse sünnipäev kinos Coca-Cola Plaza

Suurepärane võimalus pidada lapse sünnipäev kinos Coca-Cola Plaza, seda endale sobival ajal ning sünnipäevalapsele sobiva filmiga! 

Pakume sünnipäevapaketti, mis sisaldab kinopiletit soovitud filmile, väikest 1,5 L soolast popkorni ning väikest 0,5 L masinajooki (Coca-Cola, Fanta, Sprite) ja kino poolt väikest üllatust sünnipäevalapsele. Hinnaks ühe inimese kohta on:

  • tavasaalis 9 € 
  • iSense saalis 10 €
  • Luxe saalis 10. 50 €.

*Sünnipäevapaketi kasutamiseks peab seltskonna suuruseks olema vähemalt 8 inimest.

Lisaks on võimalik tellida suupistevalikut 6-le (suupistevalik tuuakse kinotuppa 10-15 minutit peale sünnipäeva algust), mille hinnaks on 18, 5 €. Suupistevalikut on võimalik tellida ainult koos kinotoa rentimisega! 
 

Paketi raames väljastame tellijale piletid filmile ning snäkikupongid, mida külalised saavad vahetada popkorni ja endale sobiva joogi vastu kino müügipunktides enne filmi algust. Juhul kui tellimuse tegemise ajaks ei ole kinokava veel paigas, siis väljastame filmipiletite asemel kinkepiletid, mille saab vahetada kava selgudes* filmipiletite vastu kino piletikassas või läbi kino kodulehe. Piletite ja snäkikupongidega koos anname üle ka kinopoolse kingituse sünnipäevalapsele.

Soovi korral saab juurde rentida privaatse kinotoa, kuhu mahub mõnusalt kuni 60 inimest. Sünnipäevalisel on soovi korral võimalik omalt poolt tellida kinotuppa ka sobilik catering ja meelelahutaja. Ühe tunni kinotoa rent maksab 45 €

Koostöös Kalev Spa- ga on sünnipäevalapsel Kalev Spa-sse sissepääs tasuta!


* kinokava koostatakse ette üheks kinonädalaks. Kava avalikustatakse kino kodulehel teisipäevaks ning kava algab sama nädala reedest ja lõpeb järgmise nädala neljapäevaga.

Kõik hinnad on koos käibemaksuga.


Kui soovid sünnipäeva pidada, siis toimi järgnevalt:

Täida oma soovidega TELLIMUSVORM, kuhu märgi kindlasti ära, kas soovid kinkepileteid või pileteid filmile. Peale tellimusvormi meieni jõudmist täpsustame tellimuse saatjaga detailid üle ning väljastame arve. Kui arve on laekunud, siis väljastame piletid filmile (või kinkepiletid) ja snäkikupongid, mille saab kätte vastavalt soovile - kas meili teel või kinost.

Sünnipäeva päringutele vastame tööpäevadel, E-R, vahemikus 9.00 - 17.00.

Küsimuste korral võtke meiega ühendust aadressil yritused@forumcinemas.ee

Juhime tähelepanu:

•    Sünnipäevasoov tuleb teada anda vähemalt 5 tööpäeva enne ürituse toimumist. 
•    Snäkikupongid kehtivad väljastamise hetkest 30 päeva.
•    Tasumine sünnipäevapaketi ja kinotoa rendi eest toimub esitatud arve alusel ülekandega ning tuleb tasuda enne ürituse toimumist, vähemalt 2 tööpäeva ette.
•    Palume arvesse võtta, et tundliku tuletõrjealarmi tõttu ei saa sünnipäevapeol säraküünlaid ja küünlaid põletada.
•    Üleriided saab soovi korral saali kaasa võtta või hoiustada 1.korrusel asuvasse garderoobi tasuta (palume oma asju filmi vaatamise ajaks kinotuppa mitte jätta).

Meeldivaid sünnipäevi soovides
Sinu Forum Cinemas

Suupistevalik:


Kinotuba: