"Beebiga kinno" kinos Centrum

Olete oodatud "Beebiga kinno" sündmusele 19. november algusega 11.15. Seekordses filmivalikus on animatsioon "Seitse pöialpoissi ja punased võlukingad" ja seiklusfilm  "Chralie inglid"
Otseloomulikult on seansid beebisõbralikus 2Ds!

Enne filmi algust on lapsevanematel võimalik fuajees tutvuda erinevate huvitavate toodetega, mis võiksid igapäevaelus kasulikud olla või lihtsalt rõõmu pakkuda. Seansi ajal on saalis heli vaiksem, saal hämaralt valgustatud ning keegi ei pane pahaks kui pisikesed saalisolijad teevad natuke häält ja ekraani ees mängivad.

Iga "Beebiga kinno" sündmuse järel toimub huviliste vahel loosimine. Auhinnad panevad välja sündmuse peasponsor ja sündmusel osalenud koostööpartnerid.


19. novemberi  sündmuse ajakava:

11.15 – tootetutvustused

12.15 - animatsioon "Seitse pöialpoissi ja punased võlukingad"  eesti keeles  (1. saalis)

12.20 - komöödia "Chralie inglid" inglise keeles (eesti- ja venekeelsete subtiitritega) (2. saalis)

NB! Piletid on juba müügil!


Põnnid kaasa ja kinno!

 


Beebihommiku piletiostureeglid:

 
NB! Internetist „Beebiga kinno“ seanssidele pileteid ostes palume võtta teadmiseks, et ühe tehinguga ei saa valida mitut kõrvuti asetsevat istekohta: kui soovite osta rohkem pileteid (lisaks beebile veel näitkeks teisele lapsele või sõbrale), siis selleks tuleb sooritada uus piletiostutehing, vastasel juhul ei ole teil võimalik saaliplaanil soovitud istekohti valida.

Palume arvesse võtta, et sündmusel võib toimuda pildistamine. 

Korraldajatel on õigus nii kavas kui ka ürituse korralduslikus pooles muudatusi teha.

 

Iga külastaja peab teamda:

 

 • Ühele külastajale koos kuni 3-aastase lapsega on pileti hind 4,80 €. Pileteid müüakse üle ühe koha, seega on teie kõrval alati 1 vaba koht beebi jaoks.
 • Pileteid on võimalik osta eelmüügist, kino kassast või interneti teel.
 • Alates 3. eluaastast tuleb osta lapsepilet 3,90 €.
 • Beebihommikust osavõtvale issile, vanaemale, sõbrannale või üle 12 aasta vanusele lapsele kehtib samuti 4,80 € maksev pilet.
 • Kui emme soovib tulla beebihommikule kahe lapsega, siis tuleb osta üks 4,80 € maksev pilet ning lisaks juurde üks lapsepilet 3,90 € ka sel juhul kui teine laps on alla 3- aastane.
  • Ema kohustub jälgima, et tema laps ei satuks ohtlikusse olukorda. Kino ei vastuta teie lapse turvalisuse eest, palun hoidke oma last.
  • Laste ohutuse tagamiseks müüakse 1. saali kuni 69 piletit ja 2. saali kuni 41 piletit.
  • Kärudega kinosaali ei lubata, kärude paigaldamisel on abiks kino töötaja. Palume jätta kärud ning lapsevankrid seansi ajaks kärude hoiukohta ning isiklikud asjad saali kaasa võtta. Kärude hoiukoht ei ole valvega, kuid asub kino kinnises piletitsoonis ja turvakaamerate vaateväljas.
  • Palume jälgida, et lapsed ei läheks üksinda kino ruumidesse uitama, hoiduksid eemale akendest ja ukseklaasidest, automaatselt sulguvatest ustest, ei roomaks trepiastmetel ning ei roniks istmetel.
  • Turvahälle palume mitte panna ridade vahele põrandale ega vahekäikudesse. Turvahälli jaoks on teie istme kõrvale jäetud vaba koht.
  • Ettetulevate probleemide puhul abi saamiseks pöörduge palun kino töötaja poole.