"Beebiga kinno" kinos Coca-Cola Plaza

Olete oodatud "Beebiga kinno" sündmusele 06. august algusega 11.45. Seekordses filmivalikus on animatsioon "Trollid 2" ja draama  "Radioaktiivne"


Otseloomulikult on seansid beebisõbralikus 2Ds!

Enne filmi algust on lapsevanematel võimalik 2. korruse fuajees tutvuda uute huvitavate toodetega, mis võiksid igapäevaelus kasulikud olla või lihtsalt rõõmu pakkuda. Kinoseansi ajal on saalis heli vaiksem, saal hämaralt valgustatud ning keegi ei pane pahaks kui pisikesed saalis olijad teevad natuke häält ja ekraani ees mängivad. 

Iga "Beebiga kinno" sündmuse järel toimub huviliste vahel loosimine. Auhinnad panevad välja sündmusel osalenud koostööpartnerid.

Uuendusena on beebihommikud ka meie LUXE saalis!!


06. augusti sündmuse ajakava:

11.45 – tootetutvustused kino 2. korrusel

13.00 - animatsioon "Trollid 2" vene keeles (6.saalis)

13.00 - animatsioon "Trollid 2" eesti keeles (7.saalis)

13.00- draama  "Radioaktiivne" inglise keeles (eesti- ja venekeelsete subtiitritega)  (LUXE 5 saalis)

 

NB! Piletid on juba müügil!

Põnnid kaasa ja kinno!

 Beebihommiku  piletiostureeglid:

  • Ühele külastajale koos kuni 3-aastase lapsega on pileti hind tavasaalis 5,50 € ja Luxe saalis 6,5€. Pileteid müüakse üle ühe koha, seega on teie kõrval alati 1 vaba koht beebi jaoks.
  • Pileteid on võimalik osta eelmüügist, kino kassast või interneti teel.
  • Alates 3. eluaastast tuleb osta lapsepilet hinnaga 4,30 €.
  • Beebihommikust osavõtvale  issile, vanaemale, sõbrannale või üle 12 aaasta vanusele lapsele kehtib samuti 5,50 € maksev pilet.
  • Kui emme soovib tulla beebihommikule kahe lapsega, siis tuleb osta üks 5,50 € maksev pilet ning lisaks juurde üks lapsepilet hinnaga 4,30 € ka sel juhul kui teine laps on alla 3- aastane.

 
NB! Internetist „Beebiga kinno“ seanssidele pileteid ostes palume võtta teadmiseks, et ühe tehinguga ei saa valida mitut kõrvuti asetsevat istekohta: kui soovite osta rohkem pileteid (lisaks beebile veel näiteks teisele lapsele või sõbrale), siis selleks tuleb sooritada uus piletiostutehing, vastasel juhul ei ole teil võimalik saaliplaanil soovitud istekohti valida.

Kärudega saali ei lubata, kärude paigaldamisel on abiks kino töötaja. Palume jätta kärud 1. korruse fuajees asuvasse kärude parklasse ning isiklikud asjad saali kaasa võtta. Selleks, et filmi oleks mõnusam vaadata, soovitame jätta üleriided 1. korruse Mere puiestee poolsesse garderoobi. "Beebiga kinno" kinopileti alusel on kärude hoid ja riidehoid tasuta.

Palume arvesse võtta, et sündmusel võib toimuda pildistamine. 

Korraldajatel on õigus nii kavas kui ka ürituse korralduslikus pooles muudatusi teha.