"Beebiga kinno" erisündmused

"Beebiga kinno" erisündmusele on väga oodatud nii emmed-issid koos pisipõnnidega kui ka vanavanemad lapselastega. Filmivalikul lähtume sellest, mida filmilevitajatel kinole parajasti pakkuda on ning mis oleks sobilik vaatamiseks kõigile. Seetõttu leiab kavast nii meelelahutuslikke kui ka väärtfilme, samuti värskelt linastuvaid laste- ja perefilme beebisõbralikus 2D versioonis. Eesmärk on ennekõike pakkuda head filmielamust, meeldivat ajaviidet, toredat vaheldust argipäevale ja esitlejate poolt vahvaid kingitusi kodus nautimiseks.

"Beebiga kinno" seanssidel on heli vaiksem ja valgust pisut rohkem kui tavaseanssidel. Kärud saab jätta mugavalt selleks päevaks eraldi loodud käruparklasse. Saali saab kaasa võtta turvahälli või kandelina, milles pisibeebi saab filmi ajal vajadusel uinuda. Laps võib filmi ajal istuda süles või emme-issi kõrvalistmel, saalis võib filmi ajal julgelt ringi liikuda ja vajadusel ka saalist väljas käia. Saalide juures on mähkimiseks laud ja mikrolaineahi beebitoidu või piima soojendamiseks.


Beebikino pakett

Beebikino pakett

4,00 € / tk

Paketi hind 24,00 €

1 x 6 tükk (24,00 €)

Pakett kehtib „Beebiga kinno“ üritustele ja sisaldab kuute piletit (ema + kuni 3 aastane laps tasuta kaasa), kehtivusega 1 aasta.

 


Soovid "Beebiga kinno" sündmusele tulla tooteid tutvustama?


Eestis on vähe üritusi lapseootel emmedele ja just pisipõnniga õnnelikuks saanud peredele. Uue ilmakodanikuga peredel on teistsugune elurütm ja ka teistsugused vajadused. ”Beebiga kinno” sündmus on mõeldud eelkõige pisipõnnidega kinno tulevatele lapsevanematele.

Siinkohal kutsumegi peredele suunatud firmasid osalema tootepresentatsioonidega beebihommikutel. Tagasisidele tuginedes on näha, et tootetutvustused ja otsene suhtlus firmadega on pälvinud üldise huvi ja heakskiidu. Omalt poolt pakume presentatsiooni jaoks piisavalt suurt lauda ja otsest kontakti sihtrühmaga. Parema ülevaate saamiseks on Teil soovi korral võimalus tulla üritusega eelnevalt tutvuma.

Meie sündmusel on osalenud paljud ettevõtted - alustades firmadega, kes pakuvad mähkmeid, mänguasju, toite, jooke, riideid, kosmeetikat ja lõpetades kehahooldusi pakkuvate firmadega.

Kui olete huvitatud oma toodete tutvustamisest meie sündmusel, siis andke endast teada.
 

Sooviavaldusi ja küsimusi ootame:

E-mail: yritused@forumcinemas.ee

Telefon: 56 800 760


Kohtumiseni kinos "Beebiga kinno" erisündmustel!