Nelly Rapp 2. Musta metsa saladus

Nelly Rapp 2. Musta metsa saladus

Nelly Rapp 2 - Dödens spegel

1h 36min  |  Komöödia, Seiklus, Kogupere  |  Kinodes alates: 31.05.2024

Eestikeelse pealelugemisega seiklusliku koguperefilmi "Nelly Rapp 2. Musta metsa saladus" peategelaseks on agent Nelly Rapp. Ta pole tavaline agent, ta on koletiste agent. Agent, kes kaitseb inimesi koletiste ja koletisi inimeste eest.

See on anne, mille ta on pärinud oma varalahkunud emalt. Nelly ja ta isa Lennart suunduvad külla onu Hannibalile, kes on samuti agent. Probleem on selles, et Lennart kutsus kaasa oma uue tüdruksõbra Leila ja tema poja Valle. Kas puhkus saaks Nelly jaoks veel tüütumaks minna? Hannibali juurde jõudes asub Nelly lahendama mõistatust.

Müsteeriumit, mis viib ta koos koera Londoni ja Vallega põnevale seiklusele sügavale Musta metsa, mis on täidetud vaimude ja libahuntidega. Nelly suundub metsa lootuses saada ühendust oma surnud emaga.

Nelly Rapp on järg filmile “Nelly Rapp – koletiste agent”, mis pälvis suure edu rahvusvahelise publiku seas. Film võitis tunnustust mitme Guldbagge’i auhinnaga ja Generation Kplus Crystal Bear Awardi nominatsiooniga 2021. aasta Berlinale’l. Nelly Rappi filmisari on valminud Martin Widmarki populaarsete lasteraamatute seeria põhjal. Peaosas on tõusev täht Matilda Gross.

Helindatud Industrial Productions stuudios filmistuudio Estinfilm tellimusel. Näitlejad: Kristiine Truu ja Tarmo Hints

Tõlkija: Andrus Kasesalu

Dublaazhirezhissöör: Oleg Davidovitch

Produtsent: Mati Sepping

Filmi levitaja: Estinfilm.


Levitaja: Estinfilm OÜ
Lavastaja: Johan Rosell
Osatäitjad: Matilda Gross


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.

Pildid