Kena vaikne kohake: Esimene päev

Kena vaikne kohake: Esimene päev

A Quiet Place: Day One

1h 39min  |  Draama, Ulmefilm, Õudus  |  Kinodes alates: 28.06.2024

"Kena vaikne kohake: Esimene päev" on plahvatuslik eellugu näitleja, lavastaja ja stsenaristi John Krasinski ("The Office") loodud närvesöövale saagale, mis sai alguse 2018. aasta kevadel.

Sel suvel näeme, miks meie maailm vaikseks muutus...

Sam (Lupita Nyong'o) on tulnud üheks päevaks New Yorki külastama. Õnnetuseks on see just sama päev, mil meie planeedile saabuvad verejanulised tulnukad, kelle puuduvat nägemist korvab nende erakordselt terav kuulmine, mis muudab igasuguse valesammu inimestele saatuslikuks...

Esimese kahe "Kena vaikse kohakese" filmide lavastaja, kaasstsenarist ja peaosatäitja John Krasinski on käesoleva peatüki juures üks loo autoritest ning kaasprodutsent. Lavastajatoolil istub seekord Michael Sarnoski, kes kinkis meile viimaste aastate tõenäoliselt parima Nicolas Cage'i linaloo "Põssa" (Pig).

Osades Oscari-võitja Lupita Nyong'o ("Must Panter"), Joseph Quinn ("Stranger Things"), Djimon Hounsou ("Gladiaator"), Denis O'Hare ("American Horror Story"), Alex Wolff ("Hereditary"), Jonathan Sparrow ("Masters of the Air") ja teised.

.


Levitaja: Estonian Theatrical Distribution OÜ
Lavastaja: Michael Sarnoski
Osatäitjad: Lupita Nyong'o, Joseph Quinn, Alex Wolff, Djimon Hounsou


    

Osta pilet

Filmi ei ole täna kinokavas. Esimene saadaolev seanss toimub 27.07.2024.

Seansi filtrid

Tüüp

Time

Subtiitrid

Keeled

Vanusepiirangud

Viljandi Centrum

17:15

Viljandi Centrum, Saal 2

Keel: Inglise keeles | Subtiitrid: Eesti keeles, Vene keeles

2D

Pildid