Pahad poisid: sõida või sure

Pahad poisid: sõida või sure

Bad Boys: Ride or Die

1h 55min  |  Komöödia, Märul, Seiklus  |  Kinodes alates: 07.06.2024

Maailma lemmikud Pahad Poisid naasevad sel suvel kinoekraanidele neile omase pöörase märuli ja komöödiaga, kuid sel korral väikse vimkaga, sest Miami võmmidel tuleb nüüd ise põgenike rollis olla.

Kui kapten Howardit süüdistatakse ebaõiglaselt uimastitega seotud kuritegude toime panemises, lubavad Pahad Poisid ta nime puhtaks pesta. Kuid tõele lähemale jõudes lavastatakse Mike ja Marcus samuti süüdi ning neist saavad tagaotsitavad, kelle ka kartell sihikule võtab. Neid ajavad taga võmmid, kartellid ja kõik linna jõugud. Mida teha, kui kõik sind jahivad?

Columbia Picturesi, Don Simpsoni, Jerry Bruckheimeri, Westbrooki ja 2.0 Entertainmenti filmis “Pahad poisid: sõida või sure” mängivad Will Smith, Martin Lawrence, Vanessa Hudgens, Alexander Ludwig, Paola Nuñez, Eric Dane, Ioan Gruffudd, Melanie Liburd, Tasha Smith, Tiffany Haddish ja Joe Pantoliano. Filmi lavastasid Adil ja Bilall. Produtsendid on Jerry Bruckheimer, Will Smith, Chad Oman ja Doug Belgrad.

Stsenaristid on Chris Bremner ja Will Beall. Tegevprodutsendid on Barry Waldman, Mike Stenson, James Lassiter, Jon Mone, Chris Bremner ja Martin Lawrence. Operaator on Robrecht Heyvaert. Kunstnik on Jon Billington. Monteerijad on Dan Lebental, ACE ja Asaf Eisenberg. Kostüümikunstnik on Janie Bryant. Helilooja on Lorne Balfe. Muusikaline juhendaja on Gabe Hilfer.









.


Levitaja: ACME FILM OÜ
Lavastaja: Adil El Arbi, Bilall Fallah
Osatäitjad: Will Smith, Martin Lawrence, Vanessa Hudgens, Alexander Ludwig


    

Osta pilet

Seansi filtrid

Tüüp

Time

Subtiitrid

Keeled

Vanusepiirangud

Viljandi Centrum

19:25

Viljandi Centrum, Saal 2

Keel: Inglise keeles | Subtiitrid: Eesti keeles, Vene keeles

2D

Pildid