Järgmisel aastal samal ajal

Järgmisel aastal samal ajal

This Time Next Year

1h 56min  |  Komöödia, Romantika  |  Kinodes alates: 31.05.2024

Romantikajanuseid vaatajaid ootab maiuspala – romantiliste kultuskomöödiate „Love Actually“, „Notting Hill“ ning „About a Boy“ tegijate uus film „Järgmisel aastal samal ajal“, peaosas hitteriaali „Emily Pariisis“ staar Lucien Laviscount.

Film põhineb Sophie Couseni romaanil "Täpselt aasta pärast" ("This Time Next Year") ning Cousin kirjutas filmile ka stsenaariumi. Minnie (Sophie Cookson) ja Quinn (Lucien Laviscount) sündisid aastavahetusel kõigest mõneminutilise vahega ühes ja samas haiglas. Kuigi nende elu algas peaaegu üheaegselt, elavad nad nüüd teine teises maailma otsas. Kolmkümmend aastat hiljem on Quinn eduka äri sarmikas omanik, Minnie on aga hajameelne pagar, kes küpsetab maitsvaid pirukaid ja on nii äriasjus kui ka isiklikus elus krahhi veerel.

Tagatipuks tabavad teda igal sünnipäeval äpardused ja ka tänavune pole erand. Sõbra peole kiirustades käristab ta seeliku rongi uksega katki. Peol oksendab üks purupurjus külaline Minnie džempri varruka täis ja nagu oleks sellest veel vähe, kiilub tualeti uks kinni. Minnie veedab öö tualettpaberist voodil ja hommikul päästab seksikas võõras, peoperenaise kallim Quinn ta lõksust. Ootamatule vastastikusele tõmbele vastu pannes ütleb Minnie noormehe hommikusöögikutsest ära.

Ent pärast seda äparduste õhtut ristuvad noorte teed taas. Teineteist unustada on järjest raskem. Võib-olla tahab saatus ise nad kokku viia?

Režissöör: Nick Moore


Levitaja: Garsu Pasaulio irasai
Lavastaja: Nick Moore
Osatäitjad: Lucien Laviscount, Sophie Cookson, John Hannah, Golda Rosheuvel


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.

Pildid