Viimane sihtmärk

Viimane sihtmärk

Knox Goes Away

1h 55min  |  Põnevik  |  Kinodes alates: 05.04.2024

Michael Keaton mängib enda lavastatud filmis mälu kaotavat palgamõrtsukat Knoxi, kes peab võõrdunud pojal (James Marsden) kuritegu kinni mätsida aidates ajaga võidu jooksma.

Krimipõneviku lavastanud Michael Keaton mängib kiiresti areneva dementsuse diagnoosi saanud palgamõrvarit, kel on veel viimane ülesanne täita.

Pärast luhtunud tööotsa leiab John Knox (Keaton), et ta palgamõrtsuka karjäär peab lõppema, ja ta asub varasid rahaks tegema. Ühel õhtul aga ilmub ta uksele võõrdunud poeg Miles (James Marsden). Verega kaetud ja vaevu rääkida suutes anub too isa, et ta aitaks tal vägivaldset kuritegu kinni mätsida. Knox näeb vaid üht väljapääsu, kuid tema plaani iga samm nõuab täpset teostust. Ta laseb sõbral Xavieril (Al Pacino) endal silma peal hoida ja alustab võidujooksu ajaga ning oma kiirelt halveneva seisundiga, kui samal ajal ka politsei juurdluses edusamme teeb.

Keatoni lavastatud filmi käsikirja autor on Gregory Poirier (“Rosewood”). Keaton teeb oma meeldejäävaima rolli Knoxina, kes muutub tasapisi kalgist ja kalkuleerivast mehest eksinud ja segaduses ning lepitust otsivaks isaks.

“Viimase sihtmärgi” muudab oma žanris eriliseks tegelaskuju, kes ei ihka oma tegusid mäletada.

Režissöör: Michael Keaton


Levitaja: ACME FILM OÜ
Lavastaja: Michael Keaton
Osatäitjad: Michael Keaton, Al Pacino, James Marsden, Marcia Gay Harden, Joanna Kulig


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.

Pildid