Loomade kuningriik

Loomade kuningriik

Le règne animal

2h 8min  |  Draama, Seiklus, Fantaasia  |  Kinodes alates: 26.01.2024

Mis juhtuks siis kui inimesed hakkaksid muteeruma loomadeks?

2023. aastal Cannes'i filmifestivali "Un certain regard" programmi avanud "Loomade kuningriik" on põnev prantsuse žanrifilm, mis lisaks miljonile vaatajale Prantsusmaa kinodes on pälvinud ka kriitikute poolehoiu. Peaosades tuntud staarid Romain Duris ("Kolm musketäri: Mileedi") ja Adèle Exarchopoulos ("Blue Is The Warmest Color").

Põnevusdraama tegevus leiab aset tulevikus, mis ei pruugi meist enam väga kaugel olla. Salapäraste mutatsioonide tagajärjel on Prantsusmaal inimesed muutumas ebatavalisteks elukateks - mõnel isendil hakkavad kasvama suled ja nende käed muutuvad tiibadeks, teistel tekivad soomused, kolmandatel kasvavad karvad või kihvad.

Pereisa François (intensiivne Romain Duris) satub sündmuste keskmesse, kui tema naise Lanaga on juhtumas sama. Koos oma 16-aastase poja Emile'iga (Paul Kircher) püüavad nad takistada naise sattumist võimude poolt sisse seatud erilisse isolatsioonikeskusse, mis on loodud mutantide eraldamiseks "normaalsest" maailmast. Õnnetus elukate transpordil toob mängu ka politsei.

Alanud klaperjahis kujuneb "teistsuguste" hävitamisest olulisemaks küsimus, kas on võimalik ja edaspidi ka hädavajalik hoopis rahulikult koos eksisteerida.

Režissöör: Thomas Cailley


Levitaja: A One Films Estonia OÜ
Lavastaja: Thomas Cailley
Osatäitjad: Romain Duris, Paul Kircher, Adèle Exarchopoulos, Tom Mercier


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.

Pildid