Raske aasta

Raske aasta

Une année difficile

2h 0min  |  Komöödia  |  Kinodes alates: 19.01.2024

Hittfilmi “1+1” (Intouchables) tegijate Éric Toledano ja Olivier Nakache’i uus film “Raske aasta” on tempokas komöödia elu mõtte (taas)avastamisest.

Kui Bruno (Pio Marmaï) ja Albert (Jonathan Cohen) tuttavaks saavad, siis ei lähe kummalgi mehel eriti hästi, üks on just teleka varastamisega vahele jäänud ja teist ähvardab maksmata arvete pärast korterist välja viskamine. Nendest saavad sõbrad, kes peagi avastavad, mis neid ühendab: mõlemad on tarbimissõltlased, kes upuvad võlgadesse.

Ühel päeval astuvad nad juhuslikult tasuta õlle lootuses sisse ületarbimise vastu protestijate miitingule, mida juhib kaunis aktivist (Noémie Merlant), kelle nimel mehed järsku kõigeks valmis on. Endalegi üllatuslikult satuvad Bruno ja Albert keskkonnakaitsjate keskele võitlema eesmärgi nimel, millel nende varasema elustiiliga midagi pistmist pole. Toledano ja Nakache näitavad taaskord, et nad on kerge huumori ja soojade inimlike karakterite loomise meistrid. “Keeruline aasta” on sümpaatne komöödia, mis näitab inimese võimet ennast muuta ja leida ilu ka kõige raskematel hetkedel. Ideaalne film, et uue aasta lubadusi mõnusa naeru saatel ellu viima hakata.

Režissöör: Eric Toledano ja Olivier Nakache


Levitaja: KP Distribution
Lavastaja: Éric Toledano, Olivier Nakache
Osatäitjad: Pio Marmaï, Jonathan Cohen, Noémie Merlant, Mathieu Amalric


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.

Pildid