Laske mul olla mina

Laske mul olla mina

Let Me Be Me

1h 15min  |  Dokumentaal  |  Kinodes alates: 19.11.2023

VILJANDI KOGUKONNAKINO: MoeKunstiKino 2023 eriseansid 16.-19.11 Viljandi kinos Centrum

MoeKunstiKino 2023 neljas ja ühtlasi ka viimane eriseanss toimub 19. novembril dokumentaalfilmiga "Laske mul olla mina".

Kui Westphali pere sai teada, et nende 6-aastane Kyle on autismispektri häirega, pelgasid nad, et neil ei pruugi kunagi tekkida oma lapsega tõelist sidet. Tagasitõmbunult ja end pidevalt kangasse ja tekkidesse mässides irdus Kyle teda ümbritsevast maailmast.

Täis otsustavust leida viis ühenduse loomiseks, võtsid tema vanemad ette pingelise ja pöördelise teekonna, mis hõlmas liitumist Kyle'iga tema ainulaadsetes käitumisviisides. Kakskümmend aastat hiljem vaatab kogu pere Kyle'i teekonnale tagasi avameelsuse ja huumoriga.

"Laske mul olla mina" jutustab loo poisist, kes kasutas enda varjamiseks kilbina kangast ning sellest, kuidas temast saab moekunstnik, kes loob ühtlasi sidemed sõprade ja perega.

Viljandi Kogukonnakino on Viljandi väärtfilmihuviliste poolt algatatud ettevõtmine, mis toob vaatajateni iga esmaspäeva õhtul väärtfilme, kinoklassikat ja aeg-ajalt mahub programmi ka Erikolmapäevad dokfilmide programmiga kogu maailmast.

Väärt filmielamust toetab Eesti Kultuurkapital ja Forum Cinemas.


Levitaja: MTÜ Kunstiloomus
Lavastaja: Dan Crane, Katie Taber


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.

Pildid