Pimeduse tütred

Pimeduse tütred

Daughters of Darkness

1h 27min  |  Õudus  |  Kinodes alates: 06.11.2023

VILJANDI KOGUKONNAKINO: Kinokool filmiajakirjanik Tristan Priimäega

Flaami Hitchcockiks nimetatud režissöör Harry Kümeli 1971. aasta stiilne vampiirifilm "Pimeduse tütred" linastub 6. novembril Viljandi kinos Centrum. Seansi juhatab sisse filmiajakirjanik Tristan Priimägi.

Vastabiellunud Stefan (John Karlen) ja Valerie (Danielle Ouimet) otsustavad oma mesinädalad veeta vanas mereäärses hotellis, mis talvehooajale omaselt seisab peaaegu tühjana. Elevust ja ühtlasi ka ärevat särinat toob majja ootamatult saabuv paruness Elizabeth (Delphine Seyrig) koos oma võluva sekretäri Ilonaga (Andrea Rau). Nõidusliku parunessi kütkestav olek ajab peagi Stefani pea sassi. Hotelli portjee aga väidab, et paruness viibis samas hotellis ka 40 aastat tagasi ega ole selle ajaga põrmugi vananenud. Otse vastupidi: ta näeb välja kütkestavam kui kunagi varem.

- Filmiveeb

Viljandi Kogukonnakino on Viljandi väärtfilmihuviliste poolt algatatud ettevõtmine, mis toob vaatajateni iga esmaspäeva õhtul väärtfilme, kinoklassikat ja aeg-ajalt mahub programmi ka Erikolmapäevad dokfilmide programmiga kogu maailmast.

Väärt filmielamust toetab Eesti Kultuurkapital ja Forum Cinemas.


Levitaja: Viljandi kogukonnakino
Lavastaja: Harry Kümel
Osatäitjad: Delphine Seyrig, John Karlen, Danielle Ouimet, Andrea Rau


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.

Pildid