21. MAFF: Unetud linnud

21. MAFF: Unetud linnud

Les oiseaux de nuit

0h 45min  |  Dokumentaal  |  Kinodes alates: 27.09.2023

VILJANDI KOGUKONNAKINO ESITLEB: 21. MATSALU LOODUSFILMIDE FESTIVAL

Viljandi Kogukonnakino toob 21. Matsalu loodusfilmide festivali (MAFF) valitud filmid Viljandi kino Centrumi ekraanidele. Filmid linastuvad 25., 27. ja 28. septembril.

21. MAFFi Viljandi kino Centrumi programmi teine film on 27. septembril linastuv Saksa dokumentaalfilm "Unetud linnud".

Kunstlik valgustus muutub aina tõhusamaks ja kasvuhooneid on üha rohkem. Bretagne’is, Prantsusmaa intensiivpõllumajanduse südames, kasutatakse kunstvalgust tomatite kasvatamiseks ka talvel. See hoiab linnud öösel ärkvel ja hägustab kõik ajaerinevused. Visuaalse luule ja teadusliku vaatluse piiril kulgev "Unetud linnud" uurib põllumajandusliku valgusreostuse keskkonnamõju bioloogilisele mitmekesisusele, aga ka meie elurütmile ja ajatajule.

Viljandi Kogukonnakino on Viljandi väärtfilmihuviliste poolt algatatud ettevõtmine, mis toob vaatajateni iga esmaspäeva õhtul väärtfilme, kinoklassikat ja aeg-ajalt mahub programmi ka Erikolmapäevad dokfilmide programmiga kogu maailmast.

Väärt filmielamust toetab Eesti Kultuurkapital ja Forum Cinemas.


Levitaja: MTÜ Matsalu loodusfilmide festival
Lavastaja: Tom Claudon, Dana Melaver


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.

Pildid