Müügitüdruk

Müügitüdruk

Худалдагч Охин

2h 3min  |  Komöödia, Draama  |  Kinodes alates: 04.09.2023

VILJANDI KOGUKONNAKINO

PÖFFi armastusfilmide festivalil Tartuff publiku lemmikuks valitud Mongoolia komöödia "Müügitüdruk" linastub 30. oktoobril kell 19.00 Viljandi kinos Centrum.

Täiesti ebatavaline ja südamlikult lõbus komöödia kujuteldamatust Mongooliast. Liigume steppide, jurtade, hobuste ja nomaadielu juurest elavasse, kirglikku, muusikalisse ja kaugelt liiga seksuaalsesse (!) Ulaanbaatarisse. Provokatiivses, siiras, humoorikas ja jultunud seikluses ei ole odavaid stereotüüpe, vulgaarsust või eeldatavat perverssust. Kõiges võib süüdistada banaanikoort, millel üks noor daam tahtmatult libiseb ja jala murrab. Õnnetu vahejuhtum toob meid naiivse introverdi Saruuli juurde (Bayarjargal Bayartsetsegi võluv debüüt on filmi suure edu võti), kes saab pakkumise asendada klassikaaslast ta töökohal sekspoes. Ta õpib tuumafüüsikat ja täidab tublilt vanemate korraldusi, kuid võtab heldelt tasustatud enneolematu ülesande siiski vastu.

Häbelik Saruul müüb päeval diskreetselt dildosid ja muid omapäraseid seksilelusid. Mõned neist tuleb tarnida nilbete klientide koju. Igal õhtul tuleb teenistus viia siivutule ja enesekesksele omanikule Katyale ja vahel tuleb ka ta armsat kassi toita. Salapärane ekstsentriline ärinaine jumaldab otsekohe süütult õitsevat Saruuli ja juhib siiralt uudishimuliku töötaja sammhaaval täiskasvanuks saamise varjatud naudingute juurde.

Pärast rahvusvahelist esilinastust Busanis (2022. aasta sügisel) sai kogenud, kuid välismaal tundmatu Mongoolia filmi- ja teatrilavastaja Sengedori Janchirjorji veider komöödia kiiresti Aasia filmikunsti lemmikuks, kui võitis teenitult Vesoulis ja pälvis publikuauhinna Udines.

- Edvinas Pukšta

Viljandi Kogukonnakino on Viljandi väärtfilmihuviliste poolt algatatud ettevõtmine, mis toob vaatajateni iga esmaspäeva õhtul väärtfilme, kinoklassikat ja aeg-ajalt mahub programmi ka Erikolmapäevad dokfilmide programmiga kogu maailmast.

Väärt filmielamust toetab Eesti Kultuurkapital ja Forum Cinemas.


Levitaja: Otaku
Lavastaja: Janchivdorj Sengedorj
Osatäitjad: Bayarjargal Bayartsetseg, Oidovjamts Enkhtuul


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.