The First Slam Dunk

The First Slam Dunk

2h 4min  |  Draama, Animatsioon, Sport  |  Kinodes alates: 25.08.2023

Maailma kuulsaima animefrantsiisi "One Piece" kodustuudio Toei Animation toob kinoekraanidele Jaapanis vaatajarekordeid purustanud animefilmi "The First Slam Dunk". Film põhineb kõigi aegade ühel kõige populaarsemal mangaseerial "Slam Dunk".

Film alustab Viljandi kinos Centrum 25. augustist. Eellinastus toimub 24. augustil.

Film linastub jaapani keeles ingliskeelsete subtiitritega ja toimuvad ka eraldi seansid eestikeelsete subtiitritega.

"The First Slam Dunk", mis on manga põhjal valminud varasematest animeseriaalidest-ja filmidest täiesti eraldiseisev lugu, toob vaatajateni ülipõneva loo Shohoku keskkooli korvpallimeeskonna higist ja pisaratest läbi imbunud teekonna.

Ryota Miyagi on meeskonna kõige arukam ja kiirem mängija. Ta tiirutab hõlpsasti oma vastaste ümber samal ajal kui nad suudavad vaevu temaga samas tempos püsida. Ryota kasvas üles Okinawas, tal oli ka kolm aastat vanem vend, kelle kuulsusrikastes jälgedes Ryota nüüd astubki.

Ryota ja tema meeskonnakaaslased Sakuragi, Rukawa, Akagi ja Mitsui asuvad keskooli teisel aastal võitlusse, et haarata endale rahvusliku tšempioni tiitel. Ainus, kes neid sel teel ohustab, on Sannoh Kogyo keskkool, kes on praegused alistamatud tšempionid.

Filmi lavastajaks on Takehiko Inoue, kes on ühtlasi ka "Slam Dunk" mangaseeria looja.


Levitaja: Piece of Magic Entertainment
Lavastaja: Takehiko Inoue


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.